Properties for Sales in Cambodia (10000 Found)

ផ្ទះសំរាប់លក់
10

ផ្ទះសំរាប់លក់

10
10
1,000m²

Russey Keo, Phnom Penh

$569,999
ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2
3

ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2

2,327m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$110
ដីសម្រាប់លក់ កណ្តាលស្ទឹង ជិតព្រលានថ្មី
6

ដីសម្រាប់លក់ កណ្តាលស្ទឹង ជិតព្រលានថ្មី

13,419m²

Kandal Stueng, Kandal

$939,000$70/m²
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m

1,104m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$220,000

Banner Ad Space Available

Contact Us

ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ  13m x50m
1

ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ 13m x50m

650m²

Rolea B'ier, Kampong Chhnang

$500,000
🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា
10

🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា

4
5
225m²

Dangkao, Phnom Penh

$215,000
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែងលក់ ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ16ម៉ែត្រ ក្បាលដី 48.38M x 20.42M ខ័ណ្ឌដង្កោ
3

995m²

Dangkao, Phnom Penh

$3
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

Ta Khmau, Kandal

$44,500$168/m²
ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។
9

ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។

2
2
44m²

Doun Penh, Phnom Penh

$75,000
Classic Penthouse
10

Classic Penthouse

5
7
633m²

Kaeb, Kep

$1.7$2,685/m²
Sale
1

Sale

100m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$100,000$1,000/m²
ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

Battambang, Battambang

$38,000$300/m²
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$67,400$145/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

Kamboul, Phnom Penh

$40,000$200/m²
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

1,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$299,999$299.99/m²
ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម
9

ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម

3
4
75m²

Mean Chey, Phnom Penh

$86,000
Land for Sale
2

Land for Sale

6,433m²

Kamboul, Phnom Penh

$514,640$80/m²
ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

Banan, Battambang

$33,900$1.7/m²
1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales
7

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales

1
1
43m²

Saensokh, Phnom Penh

$80,000
ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់
9

ផ្ទះលក់នៅភ្នំពេញ ព្រៃទ្រា2 ទល់មុនព្រលានយន្តហោះចាស់

2
3
44m²

Pur SenChey, Phnom Penh

$57,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

Rolea B'ier, Kampong Chhnang

$130