Properties for Sales in Prampir Meakkakra (55 Found)

លក់ដីមណ្ឌលគិរី
4

លក់ដីមណ្ឌលគិរី

8,260m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$220,000
High Floor Studio Apartment for Sale at Olympia City C4 Building
13

1
1
48m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$85,000$1,771/m²
House (1st FL) for sales
4

House (1st FL) for sales

3
2
80m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$75,000
ខុនដូរ​លក់​តម្លៃ​ពិសេស​ កណ្តាលក្រុងជាន់ទី​10
7

ខុនដូរ​លក់​តម្លៃ​ពិសេស​ កណ្តាលក្រុងជាន់ទី​10

53m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$59,000

Banner Ad Space Available

Contact Us

អាគារពោណិជ្ជកម្ម
8

អាគារពោណិជ្ជកម្ម

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$255,000
ដីក្រុងសែនមនោរម្យ​ តម្លៃពិសេស$270000
8

ដីក្រុងសែនមនោរម្យ​ តម្លៃពិសេស$270000

1,900m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$270,000
ខុនដូអូឡាំព្យា ស៊ី១ សម្រាប់លក់បន្ទាន់ ក្នុងតម្លៃល្អខ្លាំង
6

ខុនដូអូឡាំព្យា ស៊ី១ សម្រាប់លក់បន្ទាន់ ក្នុងតម្លៃល្អខ្លាំង

48m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$45,000
#ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅលើ ផ្លូវ163 ( ខណ្ឌ7មករា )
1

#ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅលើ ផ្លូវ163 ( ខណ្ឌ7មករា )

4
5

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$550,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅអូរឬស្សី
2

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ នៅអូរឬស្សី

44m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$85,000
ផ្ទះលក់ បន្ទាន់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់) ចរចារបាន
6

ផ្ទះលក់ បន្ទាន់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់) ចរចារបាន

6
3

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$359,000
ដីក្រុងសែនមនោរម្យលក់តម្លៃធូរៗ
8

ដីក្រុងសែនមនោរម្យលក់តម្លៃធូរៗ

2,500m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$380,000
ដីលក់ជាប់ព្រែកកំពត
4

ដីលក់ជាប់ព្រែកកំពត

4,609m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$140
ផ្ទះលក់ 53000$ ចរចាជាន់ទី3នឹងទី 4 ទល់មុខផ្លូវកម្ពុជាក្រោម
6

ផ្ទះលក់ 53000$ ចរចាជាន់ទី3នឹងទី 4 ទល់មុខផ្លូវកម្ពុជាក្រោម

3
3

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$53,000