រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3

ដីលក់នៅបឹងកេងកង

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$6.85M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖30 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី806m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

ដីលក់នៅបឹងកេងកង
សម្រាប់លក់: $8,500/m² ឬ $6,851,000
ទំហំដី: 24m x 33m
ទំហំដីសរុប: 806m²

🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 1150
ស្ថិតនៅសង្កាត់បឹងកេងកង1 ខណ្ឌបឹងកេងកង ភ្នំពេញ

——————————— 
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

PL-016664
2

PL-016664

20m
52m
1,009m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.86M$6,800/m²
Development Land For Sale in Khan BKK1
1

Development Land For Sale in Khan BKK1

24m
33m
806m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.85M$8,500/m²
ដីលក់នៅ BKK1
1

ដីលក់នៅ BKK1

153m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$750,000
Special Price Corner Land Plot For Sale in BKK1
4

Special Price Corner Land Plot For Sale in BKK1

20m
30m
524m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$3.67M$7,000/m²
Land for Sale
1

Land for Sale

1,362m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,000
ដីនៅបឹងកេងកង1 សម្រាប់លក់ ឬស្វែងរកដៃគូសហការសង់អាផាតមិន
1

ដីនៅបឹងកេងកង1 សម្រាប់លក់ ឬស្វែងរកដៃគូសហការសង់អាផាតមិន

457m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$5M
ដីលក់បន្ទាន់Bkk1
4

ដីលក់បន្ទាន់Bkk1

492m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,300
Bkk1 លក់បន្ទាន់
9

Bkk1 លក់បន្ទាន់

561m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,000
ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅបឹងកេងកង១
2

ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅបឹងកេងកង១

680m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,700
Land for sale on Monivong boulevard ( BKK )
3

Land for sale on Monivong boulevard ( BKK )

680m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,500
✅ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់ នៅបឹងកេងកង3 ទល់មុខខុនដូ L ​
2

✅ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់ នៅបឹងកេងកង3 ទល់មុខខុនដូ L ​

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$4
Big Land for sale​ BKK1
1

Big Land for sale​ BKK1

5,341m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,500
ដីលក់នៅបឹងកេងកង១
3

ដីលក់នៅបឹងកេងកង១

1,012m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$9M
🔥Silver Town BKK1 | 1-Bedroom Urgent sale
10

🔥Silver Town BKK1 | 1-Bedroom Urgent sale

47m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$68,000
301 sqm Land for Sale along st63 in BKK
1

301 sqm Land for Sale along st63 in BKK

8m
38m
301m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2.05M$6,800/m²
ដីលក់ ៤ហិចតា លើផ្លូវថៃហ្គើរ (Land 4ha Street Tiger) $175/m2
7

ដីលក់ ៤ហិចតា លើផ្លូវថៃហ្គើរ (Land 4ha Street Tiger) $175/m2

40,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$7M
PL-015998
1

PL-015998

25m
71m
1,800m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$6.3M$3,500/m²
Land For Sale, near Borey Angkor Phnom Penh
2

Land For Sale, near Borey Angkor Phnom Penh

73m
4,754m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$6.66M$1,400/m²
ដីមានផ្ទះវីឡាសំរាប់លក់នៅទួលស្វាយព្រៃ
3

ដីមានផ្ទះវីឡាសំរាប់លក់នៅទួលស្វាយព្រៃ

424m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1.4M
ដីកែងលក់នៅបឹងកេងកង 3 ( ភ្នំពេញ )
4

ដីកែងលក់នៅបឹងកេងកង 3 ( ភ្នំពេញ )

357m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1.97M
Sovannra Bouy
Sovannra Bouy

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag