រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1

ដីនៅបឹងកេងកង1 សម្រាប់លក់ ឬស្វែងរកដៃគូសហការសង់អាផាតមិន

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ
តម្លៃលក់:
$5M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី457m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

出售万景岗1土地,或征求商业合作伙伴建造共管式公寓(29层楼)
土地拥有者(土地亦可出售)诚意征求商业合作伙共同在万景岗1建造一栋公寓。面积为457 m2,可建29层楼高,有意者请致电070 777 621查询详情及商议。谢谢。

Land Boeng Keng Kang 1, for Sale or Find a partner to build apartment
Want to sell or find a partner to build an apartment on my land at Boeng Keng Kang 1, Khan Chamkarmorn. The size is 457 m2. Can build up to 29 floors. Call 070 777 621 for more info.

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស

698m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$5.44M
ដីលក់នៅ BKK1
1

ដីលក់នៅ BKK1

153m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$750,000
PL-016664
2

PL-016664

20m
52m
1,009m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.86M$6,800/m²
Special Price Corner Land Plot For Sale in BKK1
4

Special Price Corner Land Plot For Sale in BKK1

20m
30m
524m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$3.67M$7,000/m²
Land for Sale
1

Land for Sale

1,362m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,000
Bkk1 លក់បន្ទាន់
9

Bkk1 លក់បន្ទាន់

561m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,000
ដីលក់នៅបឹងកេងកង១
3

ដីលក់នៅបឹងកេងកង១

1,012m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$9M
🔥Silver Town BKK1 | 1-Bedroom Urgent sale
10

🔥Silver Town BKK1 | 1-Bedroom Urgent sale

47m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$68,000
301 sqm Land for Sale along st63 in BKK
1

301 sqm Land for Sale along st63 in BKK

8m
38m
301m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$2.05M$6,800/m²
Development Land For Sale in Khan BKK1
1

Development Land For Sale in Khan BKK1

24m
33m
806m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.85M$8,500/m²
ដីលក់នៅបឹងកេងកង
3

ដីលក់នៅបឹងកេងកង

806m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6.85M
ដីលក់បន្ទាន់Bkk1
4

ដីលក់បន្ទាន់Bkk1

492m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,300
ដីកែងលក់នៅបឹងកេងកង
3

ដីកែងលក់នៅបឹងកេងកង

524m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$3.93M
ដីផ្ទះកែងលក់នៅបឹងកេងកង
4

ដីផ្ទះកែងលក់នៅបឹងកេងកង

770m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7M
ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅបឹងកេងកង១
2

ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅបឹងកេងកង១

680m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$6,700
Big Land for sale​ BKK1
1

Big Land for sale​ BKK1

5,341m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,500
ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រះត្រសក់ផ្អែម
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវព្រះត្រសក់ផ្អែម

1,538m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$8.46M
Land for sale on Monivong boulevard ( BKK )
3

Land for sale on Monivong boulevard ( BKK )

680m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,500
✅ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់ នៅបឹងកេងកង3 ទល់មុខខុនដូ L ​
2

✅ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់ នៅបឹងកេងកង3 ទល់មុខខុនដូ L ​

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$4
Prime Industrial Land for Sale in Dangkor District, Phnom Penh
7

45m
330m
20,000m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$5M$250/m²
Rith