រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

Prime 1500 sqm Land Plot For Sale with Stunning Mekong Riverview near Prek Tamak Bridge

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល
តម្លៃលក់:
$450,000
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖9 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី26m
ជម្រៅដី60m
ទំហំដី1,560m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand Plot

ការពិពណ៌នា

A private land plot of 1,500 sqm is now available for sale in Puk Reussey, offering a beautiful view of the Mekong River. With a frontage of 26m and depth of 60m, the land provides a well-proportioned shape, good access, and is conveniently located just 5KM from Prek Tamak Bridge and about 20KM from Phnom Penh city. This makes it an excellent choice for building your own private residence, a peaceful holiday villa, or a retreat surrounded by nature.

The property currently has a small partial construction, allowing the new owner the flexibility to expand or redevelop. Whether you plan to build for personal use, hold as an appreciating investment, or rent out to generate income, this riverside plot offers both lifestyle comfort and long-term potential.

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

1,200 Sqm Land on Ring Road 3 for Sale - 10min to New Airport
7

30m
40m
1,202m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$450,000
Land 10x40 Corner
2

Land 10x40 Corner

100,000m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$75$100/m²
ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
Land Plot for Sale in Svay Pak
3

Land Plot for Sale in Svay Pak

20m
30m
600m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$410,000
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

630m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$195,000
ដីលក់បន្ទាន់/ 急售
4

ដីលក់បន្ទាន់/ 急售

300m²

កំពង់ត្រឡាច, កំពង់ឆ្នាំង

$23,000$77/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

3,400m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$145/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារម្ចាស់ផ្ទាល់

800m²

ឧដុង្គម៉ែជ័យ, កំពង់ស្ពឺ

$18,000
200 sqm Land for Sale In Mukh Kampul Kandal Province
5

200 sqm Land for Sale In Mukh Kampul Kandal Province

10m
20m
200m²

មុខកំពូល, កណ្ដាល

$110,000
ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង
4

ដីលក់បន្ទាន់ 10*20 ត្រឹម10នាទីពីសាលាសង្កាត់ពន្សាំង

200m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$13,500$67.5/m²
Prime Land 600 sqm for Sale near Street 598
3

Prime Land 600 sqm for Sale near Street 598

20m
30m
600m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$380,000$634/m²
Prime Land Plot 600 sqm for Sale in Russey Keo District
4

Prime Land Plot 600 sqm for Sale in Russey Keo District

20m
30m
600m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$370,000$617/m²
Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva
5

Prime 770 sqm Land for Sale in Prek Leap, Chroy Jongva

23m
50m
770m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$1.08M$1,400/m²
ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ
4

ដីលក់ប្រញាប់ទល់មុខផ្សារព្រែកជ្រៃ ផ្លូវ217 ផ្លូវរដ្ឋ20ម៉ែត្រ

100m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$28,000
Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City
3

Land for Sale in Sala Kamreuk area, Siem Reap City

20m
40m
780m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$214,500$275/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

28m
29m
726m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$130,680$180/m²
Land for sale - ពិភពថ្មី ឈូកវ៉ា2
3

Land for sale - ពិភពថ្មី ឈូកវ៉ា2

37m
48m
1,810m²

ព្រែកព្នៅ, ភ្នំពេញ

$330/m²
Charming 364 sqm Residential Land for Sale in Svay Dangkum Area
បានលក់
5

18m
20m
364m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$82,000$226/m²
Nita Pich
Nita Pich

Pointer Property Co., Ltd

gb flag
kh flag