រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5
+4

Land for Sale near Spean Chreav

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$120/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី3,700m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Build your dreams house along Siem Reap's booming Ring Road 2 with this spacious 3700sqm plot facing south for optimal sunlight. Secure your investment with a hard title for peace of mind.

Develop residential apartments or commercial spaces to cater to the area's growing demand. Build your own private home with ample space for a sprawling home and lush gardens.

Property Code: LS-1002

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune
9

Land for Sale in Siem Reap, Siem Reap Commune

3,700m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$444,000$120/m²
Land 2506 sqm For Sale in Sangkat Siem Reap
7

Land 2506 sqm For Sale in Sangkat Siem Reap

2,506m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$150/m²
847sqm Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap area
5

847sqm Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap area

20m
45m
847m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$525,140$620/m²
Land for Sale in Sala Kamraeuk area
8

Land for Sale in Sala Kamraeuk area

21m
32m
688m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$123,840$180/m²
ដីលក់ 115$/m2
7

ដីលក់ 115$/m2

337m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$115
ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​
8

ដីលក់អាចបង់រំលោះជាដំណាក់កាលរយៈពេល២ឆ្នាំបានក្នុងក្រុងសៀមរាប​

4,722m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$130
ដីលក់កណ្ដាលក្រុងសៀមរាប
6

ដីលក់កណ្ដាលក្រុងសៀមរាប

2,004m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$115
ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ
7

ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ

400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
ដីលក់
4

ដីលក់

1,652m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
Land for Sale in  Chreav Commune, Siem Reap City
9

Land for Sale in Chreav Commune, Siem Reap City

សៀមរាប, សៀមរាប

$130/m²
ដីលក់
6

ដីលក់

100m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$110/m²
ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារនៅក្រុងសៀមរាប
4

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារនៅក្រុងសៀមរាប

1,580m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$139
ដីលក់
2

ដីលក់

690m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$30,000
ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦
4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

1,850m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$450
ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប

150m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$17,500
ដីលក់
6

ដីលក់

594m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$85,000
ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់
6

ដីលក់ទល់មុខផ្សាដេីមក្រឡាញ់

136m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$55,555
ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ នៅក្រោយផ្លូវតុលាការសៀមរាប
5

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ នៅក្រោយផ្លូវតុលាការសៀមរាប

350m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$230
ដីកោះ(លក់បន្ទាន់ខ្លាំង)
8

ដីកោះ(លក់បន្ទាន់ខ្លាំង)

41,216m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$115
Danya Long (Abby)