រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$450
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី1,850m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

Land size 189m2. In Siem Reap for build apartment Hotel  150m from national road N6 behind Lotus balance and city Angkor hotel .contact.  077210514

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$160
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$145,000
ដីលក់បន្ទាន់ 14x21m2 ក្រោយតារាងបាល់ទាត់ហានុមាន (ប្រញ៉ាប់លុយដោះបំណុល)
5

294m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$73,500
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$38,500
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

សៀមរាប, សៀមរាប

$700
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​
2

ដីទីតាំងល្អ​ក្នុងសៀមរាប​ ក្នុងតំលៃមហាសែនល្អ​

1,938m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$999,999
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$110/m²
ដី​លក់​ Land for sale
2

ដី​លក់​ Land for sale

10,000m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$2.15M
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$39,900
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$20,500
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

45m
47m
1,792m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$400,000$224/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$502,600$700/m²
Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap
9

Land for Sale at Kan Trok village, Siem Reap

20m
100m
2,008m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$170,680$85/m²
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

24m
29m
696m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$264,480$380/m²
ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ
6

ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ

302m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$12,900
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1.5M$668/m²
Doungvisith