រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2

ដី​លក់​ Land for sale

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$2.15M
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖29 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទំហំដី10,000m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

️តម្លៃ​តែ​2,150,000ដុល្លារ​​ប៉ុណ្ណោះ​! ! ! !​តម្លៃ​ចរចារ​! ! !
ជំរាបសួរ​ ពុកម៉ែ​បង​ប្អូន​ ជាទី​គោរព​ ស្រលាញ់​ និង​រាប់​អាន​

ដី​​លក់​បន្ទាន់​ស្ថិតនៅ​ទីក្រុង​ ទី​ប្រជុំ​ជន​ មាន​ប្រព័ន្ធ​ទឹក​ ភ្លើង​ ខ្សែ​កាប​ អ៊ីនធឺណិត​ ចុះ​ពី​ផ្លូវ​ផ្លូវ​កៅស៊ូ​ ផ្សារ​ក្រោម​ ១៥០​ម៉ែត្រ​។
ទំហំ​ដី​ ទទឹង​៥០ម​ បណ្ដោយ​ ២០០ម​​ មាន​ផ្ទៃក្រឡា​១០,០០០​ SQM ​  ។
ប្រសិនបើ​លោក​ លោកស្រី​ អ្នកនាងកញ្ញា​មាន​ចំណាប់​អារម្មណ៍​សូម​ទំនាក់ទំនង​តាម​ទូរស័ព្ទ​លេខ​ cellcard 012738944
Smart 010738944
️ លក្ខណៈ​ពិសេស​៖​ ដី​ខ្ពស់​ស្រាប់​ មាន​ផ្ទះ​ល្វេង​៤បន្ទប់​ និង​ មាន​វិឡា​តឿ​កូនកាត់​ មួួយ​ខ្នង​ ក្បែរ​ផ្សារ​ សាកល​វិទ្យាល័យ​សាលារៀន​ មន្ទីរពេទ្រ​ ៣​នាទី​ពី​ផ្សារ​ក្រោម​ ១០​នាទី​ពី​ផ្សារ​ចាស់​ ផាប់ស្ទ្រីត​
សូម​មាន​សំណាង​ល្អ​
សូម​អរគុណ​
———————————————————————-
Dear value customers   
️ Land for sale pricing 2,150,000only , urgent sale  negotiations!!!

Location: nearby Phsakrom Siemreap province, kingdom of Cambodia. Good place for business available all (Electrict power, water supply, cable TV , network connection...)
Land size: 50mx 100=10,000square
If interested please kindly call to (855)12738944 /010738944
specifically Of land :residents had apartments 4 rooms, villa one units nearby market, school, hospital only 3mn from Phsakrom, 10mn from old market or pup street
For more details please inbox for get special offer!

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$160
ដីលក់ភូមិភ្ញាជ័យសង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាបចូលតាមផ្លូវផ្ទះទ្រីដាណា12m×22.5m/385
5

275m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$38,500
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
2

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

សៀមរាប, សៀមរាប

$700
លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ លក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

200m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$27,500$137.5/m²
Very good location land to sell urgent
7

Very good location land to sell urgent

1,936m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$110/m²
ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m
8

ដីលក់បន្ទាន់ក្នុងសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ខេត្តសៀមរាប 8mx20m

161m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$24,000
ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)
4

ដីក្រុងសៀមរាប​ 10x30​(39900$)

262m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$39,900
ទីតាំងនៅជិតវត្តចក ភូមិភ្ញាជ័យ សង្កាត់ស្វាយដង្គំក្រុងសៀមរាប ទំហំដី6m×20m/20500$ដា
4

120m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$20,500
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$502,600$700/m²
ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ
6

ដីសាឡាត់ ចុះថ្លៃឲ្យ $3,500ភ្លាមៗ

302m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$12,900
ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់
7

ផ្ទះ នឹងដី សំរាប់លក់

320m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$65,000
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

50m
45m
2,247m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1.5M$668/m²
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$260
ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប
3

ដីលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប

889m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$550
ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )
8

ផ្ទះ នឹង ដី សំរាប់លក់ ( តំលៃចចារ )

1,968m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$885,600
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1.3M
Tauch Buntoeum