រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 1
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 2
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 3
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 4
រូបភាពអចលនទ្រព្យទី 5

847sqm Land for Sale in Siem Reap, Songkat Siem Reap area

សៀមរាប, សៀមរាប
តម្លៃលក់:
$525,140$620/m²
បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពចុងក្រោយ៖10 មីនា 2026
លេខកូដអចលនទ្រព្យ៖

ព័ត៌មានលម្អិតពីដី

ទទឹងមុខដី20m
ជម្រៅដី45m
ទំហំដី847m²
ប្រភេទអចលនទ្រព្យLand

ការពិពណ៌នា

This property for sale is in a quiet neighborhood in Siem Reap, surrounded by other private homes separated by open land and light greenery. At 847sqm., it would make a wonderful venue for building a home, whether for personal residence or for renting out for passive income. The peaceful location is sure to attract a local or expat family seeking to make a home in this part of the city, or even young professionals hoping to lodge within a villa setup. The land also offers great accessibility, being a corner lot. 

Property code: LS-537

ទីតាំង

អចលនទ្រព្យស្រដៀងគ្នា

Land for Sale near Spean Chreav
9

Land for Sale near Spean Chreav

3,700m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

30m
25m
718m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$502,600$700/m²
ដីលក់​ Land for Sale 20x76m ជាប់ផ្លូវប៉េតុង ទំហំ30m ជិតគម្រោងអភិវឌ្ឍ ផ្លូវ60m​ ក
5

1,520m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$456,000
ដីលក់ក្នុងក្រុងសៀមរាប-ភូមិសាលាកំរើក Land for Sale in Siem Reap-Sala Kamreuk Vill
4

176m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$58,000
ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ
7

ភូមិខ្នារ សង្កាត់ជ្រាវ

400m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$120
ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប

3,325m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$180
ដីលក់
1

ដីលក់

810m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$30,000
ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦
4

ដីកណ្តាលក្រុងពុះលក់ក្បាល10m x30m មាន៦ឡូជិតផ្លូវជាតិលេខ៦

1,850m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$450
ដីលក់
6

ដីលក់

594m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$85,000
ដីលក់
8

ដីលក់

2,954m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$1,000
❇☎️✅ចុះតម្លៃជូន 1900$ ភ្លាម Urgent Sale of Land in Siem Reap City
8

145m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$34,900
ដីលក់ក្រុងសៀមរាប
7

ដីលក់ក្រុងសៀមរាប

870m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$300
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$160
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
5

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

520m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$145,000
Agent land for sale down market price off 50%
5

Agent land for sale down market price off 50%

1,001m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$140,000
ដីសៀមរាបលក់&ជួល នៅលេីផ្លូវវរដ្ធ30ម៉ែត្រ
6

ដីសៀមរាបលក់&ជួល នៅលេីផ្លូវវរដ្ធ30ម៉ែត្រ

257m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$250
ដីឡូត៍ក្បែរបឹងតាមោគ(ក្រុងរណបជប៉ុន)