អចលនទ្រព្យនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA
9

ដីលក់ឫជួល44500$,10x30m នៅក្រុងតាខ្មៅជិតព្រលានយន្តហោះថ្មីTIA

265m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$44,500$168/m²
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ
5

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់ប្រញាប់លុយ

282m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$18,000
4BR House for rent at Khan Mean Chey
8

4BR House for rent at Khan Mean Chey

4
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។
9

ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។

2
2
44m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$75,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

Sale
1

Sale

100m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$100,000$1,000/m²
ផ្ទះលក់
6

ផ្ទះលក់

2
3
126m²

បាត់ដំបង, បាត់ដំបង

$38,000$300/m²
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

1,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$299,999$299.99/m²
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
Affordable 1 Bedroom Apartment for Rent in BKK1
17

Affordable 1 Bedroom Apartment for Rent in BKK1

1
1
61m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$550/ខែ
ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ
1

ដីចំការលក់ ជាប់ថ្នល់កៅស៊ូ

17,743m²

បាណន់, បាត់ដំបង

$33,900$1.7/m²
1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales
7

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales

1
1
43m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$80,000
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$67,400$145/m²
Land for Sale
2

Land for Sale

6,433m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$514,640$80/m²
📍Near Central Market - Skyline Tower  | 1-Bedroom for rent
8

📍Near Central Market - Skyline Tower | 1-Bedroom for rent

1
1
70m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
Classic Penthouse
10

Classic Penthouse

5
7
633m²

កែប, កែប

$1.7$2,685/m²
ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម
9

ផ្ទះលក់ក្រោមទីផ្សារនៅចាក់អង្រែក្រោម

3
4
75m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$86,000
2 Bedroom Apartment For Rent in Khan Daun Penh
16

2 Bedroom Apartment For Rent in Khan Daun Penh

2
3
100m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR
9

Twin Villa For Sale in Borey Tourism City Siem Reap | 4BR

4
3
154m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$170,000
ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m
7

ដីចំការស្វាយលក់ ក្រុងអរិយក្សត្រ ទំហំ 47m x 128m

6,016m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$130
2 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok | Phnom Penh
1

670m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$570,000
ELEGANT TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I🍀
9

ELEGANT TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I🍀

2
2
105m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1,800/ខែ$18/m²