អចលនទ្រព្យនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

Warehouse For Sale in Sen Sok Phnom Penh | 3,147 sqm Land
4

Warehouse For Sale in Sen Sok Phnom Penh | 3,147 sqm Land

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$3.2M
ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2
3

ដីកសិកម្ម ទំហំ 2327m2

2,327m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$110
Link House For Sale  in Sra Ngae Commune Siem Reap City
20

Link House For Sale in Sra Ngae Commune Siem Reap City

3
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$78,000
4 bedroom Penthouse for Rent in BKK
9

4 bedroom Penthouse for Rent in BKK

4
5
474m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$12,000/ខែ$2/m²

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីសម្រាប់លក់ កណ្តាលស្ទឹង ជិតព្រលានថ្មី
6

ដីសម្រាប់លក់ កណ្តាលស្ទឹង ជិតព្រលានថ្មី

13,419m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$939,000$70/m²
Link House For Rent in Sangkat Sra Ngae Siem Reap
20

Link House For Rent in Sangkat Sra Ngae Siem Reap

3
4

សៀមរាប, សៀមរាប

$500/ខែ
1BR For Rent at Urban loft
6

1BR For Rent at Urban loft

1
2
66m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$350/ខែ
Signature Full-Floor Penthouse Above Kep: ~630 SQ.M Net | Sea • Sunset • Hill Views
20

630m²

កែប, កែប

$1.17M
1BR For Rent at Urban loft
9

1BR For Rent at Urban loft

1
1

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
COZY TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I🍀
10

COZY TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I🍀

2
2
65m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ$12/m²
ដីជួល នៅតំបន់សែនសុខ ភ្នំពេញថ្មី
5

ដីជួល នៅតំបន់សែនសុខ ភ្នំពេញថ្មី

600m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ​ជាប់ផ្លូវ 15m ទំហំ 24m x 46m

1,104m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$220,000
4 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok
4

4 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok

1,390m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$1.16M
Apartment Building For Sale in Toul Kork Phnom Penh | 28 Units
4

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1.54M
ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ  13m x50m
1

ដីលក់បន្ទាន់ស្វាយជ្រំ 13m x50m

650m²

រលាប្អៀរ, កំពង់ឆ្នាំង

$500,000
Spacious Studio for Rent close to Russian Market
10

Spacious Studio for Rent close to Russian Market

1
1
48m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$360/ខែ
Fully Furnished 1 Bedroom Townhouse for Rent in Daun Penh
8

Fully Furnished 1 Bedroom Townhouse for Rent in Daun Penh