អចលនទ្រព្យនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

House For Rent at Teuk Tla
25

House For Rent at Teuk Tla

5
6

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ
Apartment for Rent - Toul Tompong II
7

Apartment for Rent - Toul Tompong II

1
1

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$260/ខែ
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
7

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$16
ផ្ទះ​លក់​
8

ផ្ទះ​លក់​

645m²

ជ្រោយចង្វារ, ភ្នំពេញ

$700,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

4 lots of Land near Port Kean Svay
7

4 lots of Land near Port Kean Svay

370m²

មេមត់, ត្បូងឃ្មុំ

$50,000
Condo លក់ខាត
8

Condo លក់ខាត

38m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$45,000
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ គម្រោងCapital oneផ្លូវជាតិលេខ១
7

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់ គម្រោងCapital oneផ្លូវជាតិលេខ១

4
5
95m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$335,000
Land for Sale along concrete road 32m
1

Land for Sale along concrete road 32m

13,419m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$69
ដីលក់ សៀមរាប
5

ដីលក់ សៀមរាប

22,900m²

ប្រាសាទបាគង, សៀមរាប

$30
ខន់ដូកណ្តាលក្រុងភ្នំពេញសម្រាប់លក់ (ប្រញ៉ាប់លុយ)
6

ខន់ដូកណ្តាលក្រុងភ្នំពេញសម្រាប់លក់ (ប្រញ៉ាប់លុយ)

40m²

កំពង់ចាម, កំពង់ចាម

$55,000
Prime 6,369 sqm Land for Sale Along National Road 1, Khan Chbar Ampov
4

45m
140m
6,369m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$3.18M$500/m²
Queen Villa  Sale $1.35M  in Borey Peng Houth Boeung Snor Mastery Project
23

Queen Villa Sale $1.35M in Borey Peng Houth Boeung Snor Mastery Project

6

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.35M
Land For Sale, Toul Pongro, Prey Speu, Cham Chao
3

Land For Sale, Toul Pongro, Prey Speu, Cham Chao

25m
2,856m²

ពោធិ៍សែនជ័យ, ភ្នំពេញ

$799,680$280/m²
2BR-Apartment for Rent in Svay Dankum area
10

2BR-Apartment for Rent in Svay Dankum area

2
2
75m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$350/ខែ
បាទដីលក់បន្ទាន់ជិតផ្សារសេះសបាទ
5

បាទដីលក់បន្ទាន់ជិតផ្សារសេះសបាទ

1,365m²

កែប, កែប

$35,000
🏘 ផ្ទះ2ល្វែង (ទំលុះចូលគ្នា)ជិតផ្លូវ217 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$580,000
ដីកោះរ៉ុងសន្លឹម
6

ដីកោះរ៉ុងសន្លឹម

780m²

កោះរ៉ុង, ព្រះសីហនុ

$45,000
House for Sale in Tuol Tumpung 2
3

House for Sale in Tuol Tumpung 2

4
3
90m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$280,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
4

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

3
4
175m²

សៀមរាប, សៀមរាប

$79,000
Modern 1 Bedroom Apartment for Rent in Beoung Trabek
7

Modern 1 Bedroom Apartment for Rent in Beoung Trabek

1
1
57m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$500/ខែ
Prime 392 sqm Commercial Plot on Street No 2
3

Prime 392 sqm Commercial Plot on Street No 2

14m
28m
392m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$600,000$1,530/m²