អចលនទ្រព្យនៅកម្ពុជា (បានរកឃើញ 10000)

2BR For Sale at Khan Mean Chey
7

2BR For Sale at Khan Mean Chey

2
1
61m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$75,000
STYLISH ONE BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I🍀
10

STYLISH ONE BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I🍀

1
1
60m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$650/ខែ$6/m²
WESTERN ONE BEDROOM FOR RENT-DAUN PENH🍀
11

WESTERN ONE BEDROOM FOR RENT-DAUN PENH🍀

2
2
105m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ$7/m²
ខុនដូអារ៉ាកាវ៉ានៅថ្មី ដាក់លក់តម្លៃ $30,500 បន្ទប់ស្ទីតយ៉ូ ទិញដាច់
8

1
1
24m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$30,500

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដើមឈើនៅកោះរុងមិនសម្រាប់លក់
1

ដើមឈើនៅកោះរុងមិនសម្រាប់លក់

1m²

កោះរ៉ុង, ព្រះសីហនុ

ទំនាក់ទំនងសួរតម្លៃ
🏝️🏝️ 3-Bedroom Sea View Unit for Only $113,999  🪟 The unit faces directly toward the sea
5

🏝️🏝️ 3-Bedroom Sea View Unit for Only $113,999 🪟 The unit faces directly toward the sea

3
113m²

ព្រះសីហនុ, ព្រះសីហនុ

$113,999
Urban village 2Bedroom for rent.
4

Urban village 2Bedroom for rent.

70m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$600/ខែ
Elegant 4 Bedroom Detached Villa for Rent in Borey Chamkarmon
21

4
5
286m²

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
Land for Sale at 480 sqm Near Peng Huoth The Star Mera Garden
4

24m
20m
480m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$210,000$438/m²
3 bedroom
9

3 bedroom

3
3
100m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,200/ខែ$12/m²
SPECIOUS TWO BEDROOM FOR RENT-NEAR RUSSIAN MARKET🍀
7

SPECIOUS TWO BEDROOM FOR RENT-NEAR RUSSIAN MARKET🍀

2
2
120m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$950/ខែ
ដីលក់ជិតផ្លូវ42 វត្តភ្នៀត
10

ដីលក់ជិតផ្លូវ42 វត្តភ្នៀត

5,078m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$345,000
ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួងជាប់ផ្លូវធំស្អាតទំហំ : 15m x 70m
5

ដីលក់បន្ទាន់ព្រែកលួងជាប់ផ្លូវធំស្អាតទំហំ : 15m x 70m

1,050m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$40
ដីលក់មានផ្សារនិងចំណូលស្រាប់រាល់ខែទំហំ  36m x 70m
3

ដីលក់មានផ្សារនិងចំណូលស្រាប់រាល់ខែទំហំ 36m x 70m

2,520m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$1.4M
Land for Sale near Phneat Pagoda
5

Land for Sale near Phneat Pagoda

30m
32m
945m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$135,000$143/m²
2 Plot lands of 630 m2 near Phneat Pagoda
5

2 Plot lands of 630 m2 near Phneat Pagoda

20m
32m
630m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$100,000$150/m²
Plot land of 315m2 near Phneat Pagoda
4

Plot land of 315m2 near Phneat Pagoda

10m
32m
315m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$50,000$143/m²
Corner building for rent on Tep Phon 182 street
2

Corner building for rent on Tep Phon 182 street

13m
24m
312m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$4,300/ខែ
14 Bedroom Villa For Rent in BKK1 Street 306
21

14 Bedroom Villa For Rent in BKK1 Street 306

14

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$7,000/ខែ
អគារសម្រាប់លក់ នៅបឹងសាឡាង
2

អគារសម្រាប់លក់ នៅបឹងសាឡាង

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1.3M
📍Service Apartments at Toul Tompong for rent [ ខុនដូ1បន្ទប់គេងសំរាប់ជួលនៅទួលទំព
10

1
1

ចំការមន, ភ្នំពេញ

$350/ខែ