អចលនទ្រព្យនៅភ្នំពេញ (បានរកឃើញ 10000)

Special offer Two bedroom unit
6

Special offer Two bedroom unit

1
85m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

1,000m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$299,999$299.99/m²
Link House for Sale along Road 193
1

Link House for Sale along Road 193

2
3
192m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$380,000
7 Bedroom Villa for Rent In Borey Chipmong Sen Sok
10

7 Bedroom Villa for Rent In Borey Chipmong Sen Sok

7
7
168m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$4,000/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales
7

1 Bedroom Condo at Crown Tower for sales

1
1
43m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$80,000
Fully Furnished 1 Bedroom Townhouse for Rent in Daun Penh
8

Fully Furnished 1 Bedroom Townhouse for Rent in Daun Penh

1
1
50m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
ផ្ទះវីឡាសំរាប់ជួលទីតាំ បូរីប៉េងហ៊ួត បឹងស្នោរ នៅគំរោង Roseville $ 7500
4

5
7
400m²

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$7,500/ខែ
4 bedroom Penthouse for Rent in BKK
9

4 bedroom Penthouse for Rent in BKK

4
5
474m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$12,000/ខែ$2/m²
ខ្ញុំម្ចាស់ដីផ្ទាល់ មានដីកែងលក់ ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ16ម៉ែត្រ ក្បាលដី 48.38M x 20.42M ខ័ណ្ឌដង្កោ
3

995m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3
2 Bedroom Apartment For Rent in Khan Daun Penh
16

2 Bedroom Apartment For Rent in Khan Daun Penh

2
3
100m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។
9

ផ្ទះ2ល្វែងសំរាប់លក់បន្ទាន់តំលៃមួយល្វែង 75000$ អាចចរចាបាន។

2
2
44m²

ដូនពេញ, ភ្នំពេញ

$75,000
ដីបែកចាន ទំហំ10x20m( ពីរឡូជាប់គ្នា)​ តំលៃ40000$ ទីតាំងនៅ​ ភូមិកៅ​ សង្កាត់បែកចាន​ ខណ្ឌកំបូល
2

200m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$40,000$200/m²
2 Shophouse For Sale in Borey Premier Land Sen Sok | Phnom Penh
1

670m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$570,000
Land for Sale
2

Land for Sale

6,433m²

កំបូល, ភ្នំពេញ

$514,640$80/m²
🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា
10

🏠 វីឡាភ្លោះថ្មីសម្រាប់លក់ (ទល់មុខសួន) ក្នុងបុរីភូមិសាគូរ៉ា

4
5
225m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$215,000
PREMIUM THREE BEDROOM FOR RENT-TOUL KORK🍀
11

PREMIUM THREE BEDROOM FOR RENT-TOUL KORK🍀

3
3
1,450m²

ទួលគោក, ភ្នំពេញ

$1,450/ខែ$10/m²
⛽️ Gas Station for Lease & Land for Sale!
1

⛽️ Gas Station for Lease & Land for Sale!

ច្បារអំពៅ, ភ្នំពេញ

$1.2M
🚨 HOT DEAL – Twin Villa មុខសួនធំ ដី ធំ ជាងស្ដង់ដារ  លក់បន្ទាន់
10

🚨 HOT DEAL – Twin Villa មុខសួនធំ ដី ធំ ជាងស្ដង់ដារ លក់បន្ទាន់

4
5
75m²

សែនសុខ, ភ្នំពេញ

$398,000
Spacious 3 Bedroom Apartment for Rent in Khan 7 Makara
10

Spacious 3 Bedroom Apartment for Rent in Khan 7 Makara

3
3
172m²

៧មករា, ភ្នំពេញ

$1,000/ខែ
MODERN TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I 🍀
11

MODERN TWO BEDROOM FOR RENT-BEONG KENG KANG I 🍀

2
2
500m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$500/ខែ$5/m²
Affordable 1 Bedroom Apartment for Rent in BKK1
17

Affordable 1 Bedroom Apartment for Rent in BKK1

1
1
61m²

បឹងកេងកង, ភ្នំពេញ

$550/ខែ