អចលនទ្រព្យនៅឫស្សីកែវ (បានរកឃើញ 668)

Spacious Studio King Size Bed with Fully Equipped Kitchen Near Aeon Mall Sensok
8

1
1
67m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
វីឡាភោ្លះសម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញផ្លូវ598
1

វីឡាភោ្លះសម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញផ្លូវ598

4
5

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$195,000
វីឡាភោ្លះនៅបុរីវិមានភ្នំពេញគម្រោងទី8
8

វីឡាភោ្លះនៅបុរីវិមានភ្នំពេញគម្រោងទី8

4
5

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$229,000
Tv Tower
6

Tv Tower

1
1
64m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$530/ខែ

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

✅Twin Villa For Rent in Borey New World Toul Sangke Samhan market
10

4
5
157m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$700/ខែ
វីឡាឃ្វីនសម្រាប់លក់ ទីតាំងនៅបុរីជីបម៉ុង ដឹផាកលែន ផ្លូវឯ.ឧ ជាសុផារ៉ា (៥៩៨)
6

6

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$650,000
Queen A for sale at borey chipmong 598
1

Queen A for sale at borey chipmong 598

5

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$478,000
2-BR Condo for rent at The Parkland TK
9

2-BR Condo for rent at The Parkland TK

2
2

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$650/ខែ
Prime Commercial Land on Street 598
3

Prime Commercial Land on Street 598

25m
95m
2,375m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$4.75M$2,000/m²
1-BR Condo for Rent at The Park Land TK
8

1-BR Condo for Rent at The Park Land TK

1

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
ដីលក់នៅក្នុងក្រុងភ្នំពេញ
4

ដីលក់នៅក្នុងក្រុងភ្នំពេញ

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$165,000
PL-020179
1

PL-020179

20m
50m
1,085m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$596,750$550/m²
ផ្ទះ​ជួល​
2

ផ្ទះ​ជួល​

4
5
100m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$1,000/ខែ
ដី សម្រាប់លក់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
3

ដី សម្រាប់លក់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

9m
28m
270m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$350,000$1,300/m²
ផ្ទះល្វែង
6

ផ្ទះល្វែង

2

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$760,000
Spacious 1-Bedroom Apartment with Pool & Gym Available for Rent
6

1
1
80m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
High floor 1 Bedroom Apartment for rent at Park Land Condo TK
10

1
1
32m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$400/ខែ
ដីលក់ ជាប់បុរិ ជីប ម៉ុង 598 & បុរី ហុងលី
1

ដីលក់ ជាប់បុរិ ជីប ម៉ុង 598 & បុរី ហុងលី

10,000m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$900
វីឡាលក់ Villa for Sale ចរចា
8

វីឡាលក់ Villa for Sale ចរចា

357m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$1.88M
✅Link Villa LC2 For Rent in Borey Peng Houth598 near Aeon2 (Code: R-00129)
8

3
4
71m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$500/ខែ
ផ្ទះលក់ នឹង ដីលក់ទីតាំងចំកណ្ដាលទីក្រុងភ្នំពេញ🌆
5

ផ្ទះលក់ នឹង ដីលក់ទីតាំងចំកណ្ដាលទីក្រុងភ្នំពេញ🌆

148m²

ឫស្សីកែវ, ភ្នំពេញ

$280,000