អចលនទ្រព្យនៅមានជ័យ (បានរកឃើញ 1509)

(Negotiable Price) House for Sale near Wat Dombok Kpous
4

(Negotiable Price) House for Sale near Wat Dombok Kpous

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$94,900
Urban village phase1 bed for rent
8

Urban village phase1 bed for rent

1
1
50m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
🏘 ផ្ទះល្វែង នៅជិតផ្សារចំរើនផល ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

🏘 ផ្ទះល្វែង នៅជិតផ្សារចំរើនផល ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$95,000
ផ្ទះលក់ បន្ទាន់ ភូមិចំរើនផល ខ.មានជ័យ 1.7គ.ម ផ្សារទួលទំពូង ពេទ្យរុស្ស៊ី ប្លង់រឹង
8

2
3
100m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$78,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

🏘 ផ្ទះល្វែង បុរី ប៉េងហួត វេងស្រេង ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង​
3

🏘 ផ្ទះល្វែង បុរី ប៉េងហួត វេងស្រេង ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង​

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$110,000
Hard tittle
2

Hard tittle

537m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$650,000
Condo 2 បន្ទប់គេង Urban Village Phase 2 កាន់សោរចូលនៅ
7

Condo 2 បន្ទប់គេង Urban Village Phase 2 កាន់សោរចូលនៅ

61m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$88,800
ផ្ទះអាជីវកម្មក្នុងបុរីវារីណាផ្លូវឌួងងៀបសំរាបជួលក្បែរមន្ទីពេទ្យអន្តរជាតិ Orienda
5

4
5

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$500/ខែ
Sky-High Living! 37th Floor 1BR at Urban Village Ph2 – Stunning Views for Only $
8

1
1
54m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$480/ខែ
Modern Shophouse for Rent at Chip Mong 271
3

Modern Shophouse for Rent at Chip Mong 271

4
7
297m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
 Premium Commercial Land Near Hun Sen Blvd 60m
4

Premium Commercial Land Near Hun Sen Blvd 60m

20m
1,435m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1.65M$1,150/m²
🏠ដីមានសំណង់ឃ្លាំង នៅជិតផ្លូវ371 និងផ្សារប៉េសេ ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
8

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$550,000
🏘 ផ្ទះល្វែង នៅជិតផ្សារចំរើនផល ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
3

🏘 ផ្ទះល្វែង នៅជិតផ្សារចំរើនផល ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

2
3

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$109,900
2Bedroom For Rent-Urban Village Phase 2
9

2Bedroom For Rent-Urban Village Phase 2

2
1

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$750/ខែ
វីឡា ឃ្វីន សម្រាប់ជួល បុរី ប៉េងហួត 60ម៉ែត្រ
8

វីឡា ឃ្វីន សម្រាប់ជួល បុរី ប៉េងហួត 60ម៉ែត្រ

5
6

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$3,500/ខែ
📍Urban Village PHASE1 For Rent
8

📍Urban Village PHASE1 For Rent

2
1
68m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$25/ខែ
Luxuary penthouse near new Airport
7

Luxuary penthouse near new Airport

2
3
208m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$2,800/ខែ
វីឡាកូនកាត់ (LA Villa) សម្រាប់ជួលបន្ទាន់នៅបុរី ជីបម៉ុងលែន (ផ្លូវ៦០ម៉ែត្រ)
8

4
5
115m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$1,800/ខែ
5 min from Russia market studio room
8

5 min from Russia market studio room

1
1
45m²

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$25/ខែ
🏘 ផ្ទះល្វែង (E0) នៅចាក់អង្រែក្រោម ខណ្ឌមានជ័យ ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
11

2
3

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$115,000
078: Shophouse 1 ល្វែង បឹងទំពុង
3

078: Shophouse 1 ល្វែង បឹងទំពុង

មានជ័យ, ភ្នំពេញ

$240,000