អចលនទ្រព្យនៅដង្កោ (បានរកឃើញ 1343)

🏘 ផ្ទះល្វែង ក្នុងបុរី HP ជិតស្ពានដែកចំការដូង ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
3

4
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$155,000
🏠វីឡាឃ្វីននៅលើផ្លូវធំ (ផ្លូវភ្លោះ) សម្រាប់ជួលក្នុងបុរីជីបម៉ុងលែនម៉ាក ៦០ម៉ែត្រ
12

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3,500/ខែ
Twin B Villa for Rent In Borey Penghouth The Star Mera Garden 50m
14

5
6

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,500/ខែ
ដីលក់នៅលើផ្លូវ20A
3

ដីលក់នៅលើផ្លូវ20A

1,030m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$350,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

🏡ផ្ទះវីឡាភ្លោះBសម្រាប់ជួលក្នុងបុរីប៉េង ដឹស្ដាមេរ៉ាហ្គាដិន
15

🏡ផ្ទះវីឡាភ្លោះBសម្រាប់ជួលក្នុងបុរីប៉េង ដឹស្ដាមេរ៉ាហ្គាដិន

5
6

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1,300/ខែ
ផ្ទះលក់នៅបុរីកាំងម៉េង
3

ផ្ទះលក់នៅបុរីកាំងម៉េង

162m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$480,000
ឃ្វីនវីឡាសម្រាប់លក់នៅក្នុងបុរីជីបម៉ុង៦០ម៉ែត្រ
1

ឃ្វីនវីឡាសម្រាប់លក់នៅក្នុងបុរីជីបម៉ុង៦០ម៉ែត្រ

5
6

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$680,000
Villa Oudom (land size 16*24) urgent sales
1

Villa Oudom (land size 16*24) urgent sales

5
6
400m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$620,000
ដីលក់នៅសាក់សំពៅ
2

ដីលក់នៅសាក់សំពៅ

230m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$40,000
House for rent
4

House for rent

5
6
90m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$450/ខែ
ដីជាប់ស្ទឹងព្រែកត្នោតលក់បន្ទាន់​
4

ដីជាប់ស្ទឹងព្រែកត្នោតលក់បន្ទាន់​

462m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$170,000
ឃ្វីនអេ​ វីឡាសម្រាប់ជួល ទីតាំង​បុរីជីបម៉ុង ផាកលែន​ ៥០ម៉ែត្រ​
10

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3,500/ខែ
Land for Rent along National Road 2 with Strong Commercial Exposure
3

30m
70m
2,100m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$3,150/ខែ$1.5/m²
ដីមានសក្តានុពុលដែលមិនឆ្ងាយពីព្រលានតេជោថ្មី គ្រប់ប្រភេទតាមបែបច្រើនអាជីវកម្ម
5

1,927m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$449
ផ្ទះនៅបុរីឡាយគង់ ចំការដូង
8

ផ្ទះនៅបុរីឡាយគង់ ចំការដូង

3
3

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$66,900
Shop House
6

Shop House

4
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$185,000
វីឡាភ្លោះ សម្រាប់លក់ | Twin Villa for Sale​ Chipmong 60m
4

វីឡាភ្លោះ សម្រាប់លក់ | Twin Villa for Sale​ Chipmong 60m

4
5
184m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$450,000
Premier Commercial Land on Hun Sen Street 50m
3

Premier Commercial Land on Hun Sen Street 50m

35m
35m
1,500m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$1.05M$700/m²
វីឡាទោលលក់បន្ទាន់នៅបុរីML green land
1

វីឡាទោលលក់បន្ទាន់នៅបុរីML green land

4
4
94m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$189,900
🏠ផ្ទះល្វែងកូនកាត់លក់បន្ទាន់ នៅក្នុងបុរីប៊ុនលី មានសួនច្បារធំទូលាយ និងសួនកុមារ
6

4
5

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$139,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ចរចា75k ព្រែកជ្រៃ
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ចរចា75k ព្រែកជ្រៃ

2
3
88m²

ដង្កោ, ភ្នំពេញ

$74,900