អចលនទ្រព្យនៅកណ្ដាល (បានរកឃើញ 1662)

Land#L161 near Canadia industrial park NR51 road
3

Land#L161 near Canadia industrial park NR51 road

97m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$10,000
ដីសំរាប់លក់ (ម្ចាស់ផ្ទាល់) ជិតរោងចក្រ និងតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសភ្នំពេញ
6

973m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$100
Strategic Commercial Plot Near Xi Jin Ping Blvd
3

Strategic Commercial Plot Near Xi Jin Ping Blvd

90m
50m
4,500m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$675,000$150/m²
land for sale
4

land for sale

1,000m²

មុខកំពូល, កណ្ដាល

$55,000

ទីតាំងផ្សព្វផ្សាយប៉ាន់ណឺ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដីលក់✅ស្រុកល្វាឯម (ឃុំព្រែកក្រូច)
1

ដីលក់✅ស្រុកល្វាឯម (ឃុំព្រែកក្រូច)

87,782m²

កៀនស្វាយ, កណ្ដាល

$1.75M
Apartment 1 bedroom with Swimming pool for rent
7

Apartment 1 bedroom with Swimming pool for rent

1
1

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$300/ខែ
Shop house around Areysat for sale urgent
6

Shop house around Areysat for sale urgent

4
5
150m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$64,000
ដីជាប់ថ្នល់កៅស៊ូរដ្ឋ30ម៉ែត្រ
5

ដីជាប់ថ្នល់កៅស៊ូរដ្ឋ30ម៉ែត្រ

111m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$24,000
045: ដីកណ្តាលស្ទឹង ប្រលាយ 57 ទំហំ 41x41
4

045: ដីកណ្តាលស្ទឹង ប្រលាយ 57 ទំហំ 41x41

1,739m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$125
Modern Villa For Sale Urgent
8

Modern Villa For Sale Urgent

3
5
400m²

អង្គស្នួល, កណ្ដាល

$99,000
ដីផ្ទះនៅកែង លក់បន្ទាន់ តម្លៃលក់ល្អនៅក្រោមទីផ្សារ9500$ ( 12000$)
3

1
1
51m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$95,000
ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង លក់គុនលុយ (បង្កាន់ដៃប្លង់រឹង) តំលៃពីមុន $9500
7

100m²

ខ្សាច់កណ្ដាល, កណ្ដាល

$5,000
ដីលក់បន្ទាន់ 10*40m
6

ដីលក់បន្ទាន់ 10*40m

400m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$28,000
950sqm Land for Sale in Akreyksat District
5

950sqm Land for Sale in Akreyksat District

25m
37m
950m²

អរិយក្សត្រ, កណ្ដាល

$220,000$231/m²
12m x 60m ដីកែងបឹង ផ្លូវមុខក្រោយ ឡានបើកដល់ក្បាលដី
3

12m x 60m ដីកែងបឹង ផ្លូវមុខក្រោយ ឡានបើកដល់ក្បាលដី

656m²

ពញាឮ, កណ្ដាល

$28,000
shophouse for rent at market
3

shophouse for rent at market

5
4
270m²

ស្អាង, កណ្ដាល

$250,000
Land for Sale along 32m wide road, Kandal Stoeung District
1

Land for Sale along 32m wide road, Kandal Stoeung District

1,526m²

កណ្ដាលស្ទឹង, កណ្ដាល

$145,000
ផ្ទះកែងលក់បន្ទាន់
5

ផ្ទះកែងលក់បន្ទាន់

2
3

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$65,000
032: ដីទួលសុភី 3,295m2 ស្អាងភ្នំ
5

032: ដីទួលសុភី 3,295m2 ស្អាងភ្នំ

3,295m²

ស្អាង, កណ្ដាល

$38
ដី​លក់​បន្ទាន់​ក្រោម​ទី​ផ្សា​50-60%​ទីតាំង​តាខ្មៅ​ជិត​ផ្លូវ​ក្រវាត់​ក្រុង​ទី​3
4

619m²

តាខ្មៅ, កណ្ដាល

$155,000
ដីលក់ជាប់ទន្លេ
5

ដីលក់ជាប់ទន្លេ

297m²

ស្អាង, កណ្ដាល

$165,000