Property 1

ផ្ទះវីឡាកូនកាត់ លក់បន្ទាន់

Russey Keo, Phnom Penh
Sale Price:
$190,000
Updated At:Mar 27, 2026
Property Code:

Description

ផ្ទះវីឡាកូនកាត់LA សម្រាប់លក់!! 📍ទីតាំង៖ នៅបុរីជីបម៉ុង598 សង្កាត់ច្រាំងចំរេះទី2 ខណ្ឌឬស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ - តម្លៃលក់: $190,000 ចរចា - ទំហំដី: 5m x 23m - ទំហំផ្ទះ: 5m x 13.7m - បន្ទប់គេង4, បន្ទប់ទឹក5 - ទិស លិច - សម្ភារៈមិនមាន - ប្លង់ បុរី - លេខអាជ្ញាប័ណ្ណ : E-22-404 ☎️សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម : 069 391 370 / 076 784 1814

Similar Properties

ផ្ទះវីឡាលក់បន្ទាន់ លេខកូដ: 250301457
8

ផ្ទះវីឡាលក់បន្ទាន់ លេខកូដ: 250301457

4
5

Russey Keo, Phnom Penh

$223,000
Shop House Chip Mong 598 បុរី ជីបម៉ុង598
2

Shop House Chip Mong 598 បុរី ជីបម៉ុង598

5
6

Russey Keo, Phnom Penh

$225,000
វីឡាទោលសំរាប់លក់ នៅបុរីវិមានភ្នំពេញ | Single Villa for Sale Borey Vimean PhnomPe
6

5
6

Russey Keo, Phnom Penh

$660,000
💥វីឡាកូនកាត់ LC2 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង!  បុរីប៉េងហួត 598 ជិតAeon2
1

💥វីឡាកូនកាត់ LC2 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីប៉េងហួត 598 ជិតAeon2

Russey Keo, Phnom Penh

$100,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម សម្រាប់លក់ នៅបុរីវិមានភ្នំពេញ គម្រោងទី2 សង្កាត់ច្រាំងចំរេះទី1 ខណ្ឌ
3

4
5

Russey Keo, Phnom Penh

$145,000
🏡វីឡាឃ្វីន A លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីជីបម៉ុង598 ជិត AEON2
1

🏡វីឡាឃ្វីន A លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីជីបម៉ុង598 ជិត AEON2

Russey Keo, Phnom Penh

$478,000
វីឡាឃ្វីនA សម្រាប់លក់ ទីតាំង នៅបុរីជីបម៉ុង598 សង្កាត់ច្រាំងចំរេះ១ ខណ្ឌឫស្សីកែវ រ
8

5
6

Russey Keo, Phnom Penh

$500,000
🌟វីឡាឃ្វីន (ធំ) លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីជីបម៉ុង 598 ជិតAeon2
1

🌟វីឡាឃ្វីន (ធំ) លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! បុរីជីបម៉ុង 598 ជិតAeon2

Russey Keo, Phnom Penh

$650,000
💥ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ផ្ទះថ្មីស្អាត ទល់មុខផ្សារ បុរីវិមានភ្នំពេញក្រសួងដែនដីថ្មី💥
8

4
5

Russey Keo, Phnom Penh

$138,000
ផ្ទះលក់ បុរីជីបម៉ុង598
7

ផ្ទះលក់ បុរីជីបម៉ុង598

4
5

Russey Keo, Phnom Penh

$228,800
វីឡាកូនកាត់
5

វីឡាកូនកាត់

Russey Keo, Phnom Penh

$105,000
វីឡាភោ្លះសម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញផ្លូវ598
1

វីឡាភោ្លះសម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញផ្លូវ598

4
5

Russey Keo, Phnom Penh

$195,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម លើផ្លូវ 598 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង
4

ផ្ទះអាជីវកម្ម លើផ្លូវ 598 លក់បន្ទាន់ខ្លាំង

4
5

Russey Keo, Phnom Penh

$189,000
✅វីឡាភ្លោះ លក់បន្ទាន់ នៅបុរីវិមានភ្នំពេញ គម្រោងទី2 (H-11112)
1

Russey Keo, Phnom Penh

$179,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់  ជិតផ្សារធំទួលសង្កែ
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជិតផ្សារធំទួលសង្កែ

3
4

Russey Keo, Phnom Penh

$205,000
លក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារ
3

លក់បន្ទាន់ក្រោមទីផ្សារ

3
2
52m²

Russey Keo, Phnom Penh

$198,000
ផ្ទះលក់ធំ ក្រុងភ្នំពេញ ប្លង់រឹង បញ្ចុះតម្លៃ 10% BIG HOUSE FOR SALE PHNOM PENH DI
3

2
1
170m²

Russey Keo, Phnom Penh

$159,000
ប្លង់រឹង
4

ប្លង់រឹង

Russey Keo, Phnom Penh

$220,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម (shop house-159,000$) ចចារ
11

ផ្ទះអាជីវកម្ម (shop house-159,000$) ចចារ

4
5
64m²

Russey Keo, Phnom Penh

$159,000
Hard tittle
6

Hard tittle

4
5
98m²

Russey Keo, Phnom Penh

$159,000