Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+2

ផ្ទះលក់បន្ទន់ (Villa Queen A)

Chraoy Chongvar, Phnom Penh
Sale Price:
$465,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Building Specification

Size322m²
Bedroom5

Description

465000 $ (លក់បន្ទាន់)
Villa Queen A (ឃ្វីន A)

👉បុរី ជីបម៉ុង ស្តាតតេជោថ្មី (លក់បន្ទាន់)

*ជាន់ផ្ទាល់ដី *ជាន់ទី១ *ជាន់ទី២

ទំហំផ្ទះ/House Size            :  9m x 12m
ទំហំដី/Land Size                : 14m x 23m
បន្ទប់គេង/Bedroom            : 5
បន្ទប់ទទួលភ្ញៀវ/Living Area   : 1
បន្ទប់ជួបជុំគ្រួសារ/Family Area: 1
បន្ទទឹក/Toilet                          : 7
បន្ទប់អ្នកថែផ្ទះ/Maid Room      : 1
ទីធ្លាចតឡាន/Parking              : 2

Tel: 077 898 343 (Telegram)
       070 45 65 45

Similar Properties

ផ្ទះវីឡាលក់នៅបុរីសុភមង្គល
8

ផ្ទះវីឡាលក់នៅបុរីសុភមង្គល

3
3
294m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$480,000
🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A
10

🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A

5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$420,000
វីឡាព្រីនសម្រាប់លក់ នៅបុរីភ្នំពេញផាកផ្លូវលេខ 6A
10

វីឡាព្រីនសម្រាប់លក់ នៅបុរីភ្នំពេញផាកផ្លូវលេខ 6A

5
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$450,000
វីឡាព្រីនសម្រាប់លក់ នៅបុរីភ្នំពេញផាកផ្លូវលេខ 6A
10

វីឡាព្រីនសម្រាប់លក់ នៅបុរីភ្នំពេញផាកផ្លូវលេខ 6A

5
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$450,000
🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A
10

🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A

5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$430,000
🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A
10

🏠វីឡាឃ្វីAសម្រាប់ (លក់បន្ទាន់) នៅបុរីជីបម៉ុងផាកលែន 6A

5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$420,000
Hard
5

Hard

4
6
166m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$470,000
ផ្ទះលក់ នៅ ក្បែរ អូតែល សុខា
8

ផ្ទះលក់ នៅ ក្បែរ អូតែល សុខា

4
6
291m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.5M
វីឡាឃ្វីនអេសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅបុរីជីបម៉ុងផ្លូវ6A
1

វីឡាឃ្វីនអេសម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅបុរីជីបម៉ុងផ្លូវ6A

5
6
322m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$420,000
Prince Villa for sale at borey Phnom Penh Park 6A
1

Prince Villa for sale at borey Phnom Penh Park 6A

4
6
333m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$430,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ បុរីសុភមង្គល ជ្រោយចង្វា ផ្ទះជិត50ម៉ឺន លក់ត្រឹម 345000$ ប្លង់រឹង
5

5
5
240m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$345,000
ផ្ទះលក់នៅបុរីសុភមង្គល លក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះលក់នៅបុរីសុភមង្គល លក់បន្ទាន់

5
5
240m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$345,000
វីឡាទោលព្រីន លក់បន្ទាន់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A
1

វីឡាទោលព្រីន លក់បន្ទាន់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A

4
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$389,000
🏡 វីឡាព្រីន សម្រាប់លក់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A
1

🏡 វីឡាព្រីន សម្រាប់លក់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A

4
6
12m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$389,000
វីឡាដេគ័រឈើស្អាតលក់នៅជ្រោយចង្វារ
8

វីឡាដេគ័រឈើស្អាតលក់នៅជ្រោយចង្វារ

6
6
247m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$390,000
វីឡាព្រីន​ សម្រាប់លក់បុរីភ្នំពេញផាក6A តម្លៃល្អក្រោមទីផ្សារ
1

វីឡាព្រីន​ សម្រាប់លក់បុរីភ្នំពេញផាក6A តម្លៃល្អក្រោមទីផ្សារ

4
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$385,000
🎉ផ្ទះវីឡាទោល ក្នុងបុរីសុភមង្គលជ្រោយចង្វារ ម្ចាស់ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
8

5
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$345,000
វីឡាភ្លោះ
4

វីឡាភ្លោះ

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$390,000
Mekong River Road Land for Sale 800sqm Villa Redevelopment at Chroy Chongva
6

4
5
364m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.4M$1,750/m²
វីឡាកែងនៅលើផ្លូវសួន សម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញថ្មីអេលីតផាក2​
2

វីឡាកែងនៅលើផ្លូវសួន សម្រាប់លក់នៅបុរីភ្នំពេញថ្មីអេលីតផាក2​

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.17M