Property 1
Property 2
Property 3

ផ្ទះលក់-ជួលនៅ សន្ធរមុខ

Tuol Kouk, Phnom Penh
Sale Price:
$650,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Building Specification

Size64m²
Bedroom1
Bathroom2

Description

ផ្ទះលក់-ជួលនៅ សន្ធរមុខ
តម្លៃលក់ 650,000$ ( ចចារ )
តម្លៃជួល 1200$ ( ចចារ )
ទំហំ 4m x 16m
សល់ក្រោយ 8m
សល់មុខ 10m
បន្ទប់គេង 1
បន្ទប់ទឹក 2
1 ឆ្នាំឡេីង កក់ 2 បង់ 1

Similar Properties

ផ្ទះលក់ផ្ទះ១
1

ផ្ទះលក់ផ្ទះ១

2
3

Tuol Kouk, Phnom Penh

$750,000
ផ្ទះលក់ប្រញាប់ អេមខាងក្នុងផ្ទះ ដេគ័រសុទ្ធតែឈើ
7

ផ្ទះលក់ប្រញាប់ អេមខាងក្នុងផ្ទះ ដេគ័រសុទ្ធតែឈើ

5
4

Tuol Kouk, Phnom Penh

$145,000
House for Sale
4

House for Sale

2
2
62m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$140,000
ផ្ទះលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ជិតផ្សារដេប៉ូ
6

ផ្ទះលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ជិតផ្សារដេប៉ូ

1
1
70m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$160,000
ផ្ទះលក់ រឺ ជួល នៅមុខផ្សារដើមគោ
3

ផ្ទះលក់ រឺ ជួល នៅមុខផ្សារដើមគោ

2
1
84m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$600,000
ផ្ទះលក់ សំណង់12 ទឹកល្អក់ ទួលគោក
8

ផ្ទះលក់ សំណង់12 ទឹកល្អក់ ទួលគោក

230m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$590,000
The Commercial Flat Sale In Phnom Penh
8

The Commercial Flat Sale In Phnom Penh

6
6
197m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$680,000
💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! ម្តុំសំណង់១២ ទួលគោក (Code: F-00070
1

4
5
61m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$103,000
ផ្ទះល្វែងអាជីវកម្ម
5

ផ្ទះល្វែងអាជីវកម្ម

2
3
63m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$222,222
ផ្ទះលក់
4

ផ្ទះលក់

2
3
66m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$150,000
ផ្ទះលក់ជាន់ទី 2 និងទី 3 នៅលើផ្លូវម៉ៅសេទុងក្បែរផ្សារសាមគ្គី
5

ផ្ទះលក់ជាន់ទី 2 និងទី 3 នៅលើផ្លូវម៉ៅសេទុងក្បែរផ្សារសាមគ្គី

2
2
56m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$42,000
ផ្ទះលក់នៅទឹកល្អក់៣ ទួលគោក តម្លៃធូរខ្លាំង ចំកណ្តាលក្រុង ចរចារបាន
7

3
2
54m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$111,000
ផ្ទះលក់នៅជិតផ្សារទួលទំពូង
3

ផ្ទះលក់នៅជិតផ្សារទួលទំពូង

5
2
67m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$750,000
ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់​ ជិតវិទ្យាល័យជាសីមសាម្គី​ ផ្ទះផ្លូវទាល់
5

ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់​ ជិតវិទ្យាល័យជាសីមសាម្គី​ ផ្ទះផ្លូវទាល់

2
2
78m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$100,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ជាន់ទី3
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ជាន់ទី3

1
1

Tuol Kouk, Phnom Penh

$38,000
ផ្ទះលើផ្លូវទេពផន
4

ផ្ទះលើផ្លូវទេពផន

6
3
121m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$530,000
Shophouse for Sale on Street 488
3

Shophouse for Sale on Street 488

3
2
135m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$675,000$5,000/m²
House No366E0 Street 128 (Kampuchea Krom)
3

House No366E0 Street 128 (Kampuchea Krom)

3
2
96m²

Prampir Meakkakra, Phnom Penh

$600,000
ផ្ទះអាជីវកម្មជាប់ផ្សារដេប៉ូ
6

ផ្ទះអាជីវកម្មជាប់ផ្សារដេប៉ូ

1
1
35m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$220,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
1

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

1
1
4m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$32,000
Kim Heng