Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ផ្ទះនិងដីលក់

Ta Khmau, Kandal
Sale Price:
$68,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Building Specification

Size175m²
Bedroom3
Bathroom1

Description

ដីនិងផ្ទះលក់
នៅសង្កាត់ព្រែកឫស្សី ក្រុងតាខ្មៅ ខេត្តកណ្តាល (ម្ចាស់ផ្ទាល់) ជិតផ្សារ សាលារៀន វត្តអារាម និងមានបន្ទប់ជួលពីរបន្ទប់ស្រាប់។
ទំហំ:  (10.50m * 16m)=175m2
តម្លៃ: $68,000 ចចារ
បញ្ជាក់: អាចសិក្សាចម្ចីជាមួយខ្ញុំផ្ទាល់។
Tel: 081 392 675 / 092 666 713
Telegram: https://t.me/khendy
Channel : https://t.me/+9TgBYEgLt_kzNzQ1
Location: https://maps.app.goo.gl/PYBvkV2saYWn56zL8?g_st=com.google.maps.preview.copy

Similar Properties

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជាប់ផ្លូវជាតិ21B 14*14 = 160,000$ ចចារ
5

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ ជាប់ផ្លូវជាតិ21B 14*14 = 160,000$ ចចារ

3
4
190m²

Ta Khmau, Kandal

$160,000
House for Sale
11

House for Sale

2
3
96m²

Ta Khmau, Kandal

$67,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

165m²

Ta Khmau, Kandal

$240,000
ផ្ទះថ្មីលក់បន្ទាន់
7

ផ្ទះថ្មីលក់បន្ទាន់

2
3

Ta Khmau, Kandal

$55,000
ផ្ទៈលក់ប្រញាប់ក្រោមទីផ្សារបុរីទីតាំងល្អ
6

ផ្ទៈលក់ប្រញាប់ក្រោមទីផ្សារបុរីទីតាំងល្អ

1
2

Ta Khmau, Kandal

$55,000
Takmoa-ផ្ទះលក់ទល់មុខសួន-ក្រុងតាខ្មៅ
2

Takmoa-ផ្ទះលក់ទល់មុខសួន-ក្រុងតាខ្មៅ

4
5

Ta Khmau, Kandal

$130,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

5
5

Ta Khmau, Kandal

$450,000
ដី/ផ្ទះ​លក់​បន្ទាន់​តម្លៃ​ក្រោម​ទីផ្សារ​
5

ដី/ផ្ទះ​លក់​បន្ទាន់​តម្លៃ​ក្រោម​ទីផ្សារ​

2
3

Ta Khmau, Kandal

$249,900
ផ្ទះ២ជាន់លក់បន្ទាន់ $25500$
8

ផ្ទះ២ជាន់លក់បន្ទាន់ $25500$

2
2

Ta Khmau, Kandal

$25,500
ផ្ទះលក់
4

ផ្ទះលក់

1
2
42m²

Ta Khmau, Kandal

$30,000
Twins Villa for Sale
8

Twins Villa for Sale

4
5

Ta Khmau, Kandal

$175,000
ផ្ទះមានត្រចៀកកាំនិងអាចជួល១២បន្ទុប់ដេក១២បន្ទប់ទឹក(លក់ក្រោមទីផ្សារ 65,000ដុល្លារអាចចរចាបានទៀត
4

188m²

Angk Snuol, Kandal

$63,500
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ អរិយក្សត្រ
2

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ អរិយក្សត្រ

3
1
324m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$68,000
ផ្ទះវីឡាបែបទំនេីបលក់នៅផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី1​ ម្ចាស់ផ្ទាល់
8

ផ្ទះវីឡាបែបទំនេីបលក់នៅផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី1​ ម្ចាស់ផ្ទាល់

3
4
200m²

Kandal Stueng, Kandal

$63,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
7

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

2
1
180m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$70,000
Very nice bungalow for sale
8

Very nice bungalow for sale

3
2

Kien Svay, Kandal

$65,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់
4

ផ្ទះលក់បន្ទាន់

Ta Khmau, Kandal

$77,000
Flat house for sell
1

Flat house for sell

2
3
80m²

Ta Khmau, Kandal

$59,900$748/m²
វិឡានៅក្រុងតាខ្មៅ
7

វិឡានៅក្រុងតាខ្មៅ

3
4
396m²

Ta Khmau, Kandal

$246,999
លក់បន្ទាន់
1

លក់បន្ទាន់

1
1
6m²

Ta Khmau, Kandal

$38,000
khendy sim