Property 1
Property 2
Property 3

ផ្ទះកែងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ចតុមុខ

Doun Penh, Phnom Penh
Sale Price:
$1.35M
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Description

ផ្ទះកែងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ចតុមុខ
- តម្លៃលក់ : $1,350,000 (ចរចា)
- ទំហំដី : 17m x 17.5m
- ទំហំផ្ទះ : 12m x 14m
- កម្ពស់ : E0,E1,E2
ទីតាំងល្អ សម្រាប់បើកហាងកាហ្វេ បើកភោជនីយដ្ឋាន បើកម៉ាត នឹងប្រកបអាជីវកម្មផ្សេងៗទៀត........

Similar Properties

🏠ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់នៅខណ្ឌដូនពេញ -​​ Shophouse for Sale in Khan Duan Penh
7

Doun Penh, Phnom Penh

$1.3M
💥ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់ ( ម្ចាស់ផ្ទាល់ )- ទីតាំងល្អឥតខ្ចោះ នៅផ្សារកណ្តាល
4

567m²

Doun Penh, Phnom Penh

$688,000
ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់
1

ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់

6
4

Doun Penh, Phnom Penh

$800,000
🏠ផ្ទះលក់នៅជិតវិមានឯករាជ្យ -​​​ HOUSE FOR​ SALE
7

🏠ផ្ទះលក់នៅជិតវិមានឯករាជ្យ -​​​ HOUSE FOR​ SALE

4
5

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$1.45M
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់នៅក្រោយសាលាសុីសុវតិ្ថ ​​✨
4

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់នៅក្រោយសាលាសុីសុវតិ្ថ ​​✨

5
6
82m²

Doun Penh, Phnom Penh

$720,000
🏠ផ្ទះអាជីវកម្មសម្រាប់លក់នៅជិតផ្សារ ទួលទំពូង -​​ Shophouse for Sale near to Toul
1

4
5

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.4M
🏠ផ្ទះសម្រាប់លក់ក្នុងសង្កាត់ជ័យជំនះ -​​ House for Sale in Sangkat Chey Chumneas
4

5
6

Doun Penh, Phnom Penh

$680,000
House in Boengkok One park
6

House in Boengkok One park

5
6

Doun Penh, Phnom Penh

$980,000
លក់បន្ទាន់ មានចំណូល1000$/ខែ
3

លក់បន្ទាន់ មានចំណូល1000$/ខែ

2
3

Doun Penh, Phnom Penh

$380,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់ (មានប្លង់រឹង)
8

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់ (មានប្លង់រឹង)

Pur SenChey, Phnom Penh

$1.4M
ទិញ&លក់កុងតឺន័រគ្រប់ប្រភេទ
8

ទិញ&លក់កុងតឺន័រគ្រប់ប្រភេទ

1
1
15m²

Angk Snuol, Kandal

$1.23M
Large 15m x 16m Corner Shophouse for Sale in Khan Daun Penh
2

Large 15m x 16m Corner Shophouse for Sale in Khan Daun Penh

16m
17m
270m²

Doun Penh, Phnom Penh

$1.14M$4,203/m²
🏘 ផ្ទះអាជីវកម្ម 2ល្វែង (SH) ក្នុងបុរី ជីបម៉ុង 271 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង (កូដ
3

Mean Chey, Phnom Penh

$1.2M
ផ្ទះលក់ 3ល្វែង លើផ្លូវ271 ជិតសាលាជាសុី​មសាគ្គី
1

ផ្ទះលក់ 3ល្វែង លើផ្លូវ271 ជិតសាលាជាសុី​មសាគ្គី

Tuol Kouk, Phnom Penh

$1.2M
ផ្ទះកែងលក់បន្ទាន់លើកផ្លូវ474
1

ផ្ទះកែងលក់បន្ទាន់លើកផ្លូវ474

4
4
301m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.09M
ផ្ទះអាជីវកម្ម 2 ល្វែង សម្រាប់លក់ – ម៉ុងរិទ្ធី ជិត Chip Mong Mall & AEON 2!
9

954m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.1M
ផ្ទះលក់មានចំណូលស្រាប់
8

ផ្ទះលក់មានចំណូលស្រាប់

163m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.1M
Shopehouse for sale, near Phsar Thmey, Phnom Penh
1

Shopehouse for sale, near Phsar Thmey, Phnom Penh

170m²

Doun Penh, Phnom Penh

$480,000
Prime Shophouse For Sale close to Russian Market
1

Prime Shophouse For Sale close to Russian Market

9m
20m
198m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.4M
ផ្ទះអាជីវកម្ម ជួល ឬលក់
8

ផ្ទះអាជីវកម្ម ជួល ឬលក់

2

Pur SenChey, Phnom Penh

$126,000