Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+1

ដីសម្រាប់ជួល នៅបឹងត្របែក

Chamkar Mon, Phnom Penh
Rent Price:
$1,400/Month
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Sub Property TypeLand

Description

ដីសម្រាប់ជួល នៅបឹងត្របែក
• តម្លៃជួល : $1,400ក្នុងមួយខែ
• ទំហំដី : 20m x 22m
• បន្ទប់ : 04
• បន្ទប់ទឹក : 04
ទីតាំងល្អ សម្រាប់ប្រកបអាជីវកម្មគ្រប់ប្រភេទ…….

Similar Properties

ដីជួលនៅបឹងត្របែក
3

ដីជួលនៅបឹងត្របែក

660m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,200/Month
ដីជួលនៅបឹងត្របែក
3

ដីជួលនៅបឹងត្របែក

377m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,000/Month
660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn
4

660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn

20m
33m
660m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,200/Month$4.84/m²
ដីជួលជិតរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវ
3

ដីជួលជិតរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវ

420m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,500/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស

300m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,550/Month
ដីជួល ជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ / Land for rent near Aeon 3
4

ដីជួល ជិតផ្សារព្រែកជ្រៃ / Land for rent near Aeon 3

2,000m²

Dangkao, Phnom Penh

$1,500/Month
Commercial Land for Rent on Norodom Blvd
4

Commercial Land for Rent on Norodom Blvd

1,300m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$12,000/Month
ដី សំរាប់ជូល ទីតាំង កណ្តាលក្រុង ជិតផ្សារដើមថ្កូវ
8

ដី សំរាប់ជូល ទីតាំង កណ្តាលក្រុង ជិតផ្សារដើមថ្កូវ

446m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$900/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវ371
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវ371

390m²

Mean Chey, Phnom Penh

$1,500/Month
ដីកែងជួលនៅទួលសង្កែ
6

ដីកែងជួលនៅទួលសង្កែ

391m²

Doun Penh, Phnom Penh

$1,500/Month
ដីជួលនៅក្បែរផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន60m
3

ដីជួលនៅក្បែរផ្លូវសម្តេចហ៊ុនសែន60m

1,279m²

Mean Chey, Phnom Penh

$1,500/Month
Land for rent near Borey Orkide the royal
1

Land for rent near Borey Orkide the royal

935m²

Mean Chey, Phnom Penh

$1,300/Month
ដីជួលនៅជិតផ្សារទួលទំពូង
3

ដីជួលនៅជិតផ្សារទួលទំពូង

600m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,500/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវជាតិលេខ1
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវជាតិលេខ1

308m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1,500/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវព្រៃស
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវព្រៃស

1,600m²

Dangkao, Phnom Penh

$1,400/Month
ដីជួលក្រោយរោងចក្រស្រាបៀរកម្ពុជា
3

ដីជួលក្រោយរោងចក្រស្រាបៀរកម្ពុជា

920m²

Dangkao, Phnom Penh

$1,380/Month
ដីសម្រាប់លក់ ទួលទំពូងទី២
3

ដីសម្រាប់លក់ ទួលទំពូងទី២