Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីលក់បន្ទាន់ខាងកើតផ្លូវជាតិ 41

Doun Penh, Phnom Penh
Sale Price:
$109,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,892m²
Sub Property TypeLand

Description

សួស្តី
យើងខ្ញុំមានដីសំរាប់លក់ជាបន្ទាន់ទំហំ​សរុប 1892m2 (37.8m x 50m) លក់កក្នុងតំលៃ $58/m2 ទីតាំងស្ថិតនៅ ភូមិលំហាច​ ឃុំលំហាច ស្រុកអង្គស្នួល ខេត្តកណ្តាល ។
- រយះពេល 30នាទី ពីរង្វង់មូលចោមចៅ​
- ជាប់និងផ្លូវរដ្ឋ ៣០m ខាងកើតផ្លូវជាតិលេខ 41
- អាចពុះជាដីឡូត៏ និង​ ធ្វើជាឃ្លាំង
- នៅជិតតំបន់រោងចក្រ​ និង បូរីផ្ទះល្វែង

* តំលៃអាចចរចាបាន
Tel: 017 82 83 82 / 070 79 79 80