Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+1

ដីលក់បន្ទាន់ តម្លៃពិសេស ( ក្បែរសាលាក្រុងអរិយក្សត្រ)

Akreiy Ksatr, Kandal
Sale Price:
$190
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area3,554m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃពិសេស (ក្បែរសាលាក្រុងអរិយក្សត្រ)
ឃុំអរិយក្សត្រ ភូមិទួលមាស ស្រុក ល្វាឯម ខេត្តកណ្ដាល
👉. ទំហំ: 3554 m2
👉. ប្លង់រឹង (ស្រប់ច្បាប់ )
👉. ជាប់ផ្លូវរដ្ឋ​ 15m
👉. ក្បាលដីបណ្ដោយផ្លូវប្រវែង​ 100m
👍. ទីតាំងជាប់សាលាក្រុងអរិយក្សត្រ
👍. ជាប់គំរោងអភិឌ្ឍន៏បុរីទួលសង្កែ
👉. តម្លៃ: 210USD/m2 (តម្លៃពីមុន)
👍. តម្លៃ: 190USD/m2 (បញ្ជាក់: តម្លៃទាបជាងទីផ្សារ តម្លៃលក់បន្ទាន់)

🌏. ទីតាំងដី:
https://maps.app.goo.gl/xUKV87TspLRpa8fo8?g_st=it
📍. ទ្រង់ទ្រាយដី:
https://fams.app/shared/1602731974577/aoVCfq5k7R~_aOjR54IrQ
👉. សម្រាប់ពត័មានលម្អិត
       017260699 , 016323239
👉. តេលេក្រាមឆាត:
https://t.me/chhintharo

Similar Properties

ដីទន្លេក្រុងអរិយក្សត្រ ជាប់គំរោង Mekong Quay
8

ដីទន្លេក្រុងអរិយក្សត្រ ជាប់គំរោង Mekong Quay

654m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$199
ដីចំកាលក់បន្ទាន់ទំហំ 53m x 110m អរិយក្សត្រ
6

ដីចំកាលក់បន្ទាន់ទំហំ 53m x 110m អរិយក្សត្រ

4,399m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$200
ដីលក់✅ស្រុកល្វាឯម (អរិយក្សត្រ) 14918m2
1

ដីលក់✅ស្រុកល្វាឯម (អរិយក្សត្រ) 14918m2

14,918m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$220
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 20m x 52m
5

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 20m x 52m

1,040m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$160
Land for Sale in Krong Arey Ksat
3

Land for Sale in Krong Arey Ksat

6m
30m
180m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$80,000$444.44/m²
ដីលក់10x23.5mប្លង់រឹង ក្រុងអរិយក្សត្រ
5

ដីលក់10x23.5mប្លង់រឹង ក្រុងអរិយក្សត្រ

235m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$49,000
ដីលក់លេីផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3 (ម្ចាស់ផ្ទាល់)
3

ដីលក់លេីផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3 (ម្ចាស់ផ្ទាល់)

2,208m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$900
ដីលក់តំបន់ អរិយក្សត្រ
8

ដីលក់តំបន់ អរិយក្សត្រ

205m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$43,000
Land & Resort Urgent Sale Hot Price
7

Land & Resort Urgent Sale Hot Price

Akreiy Ksatr, Kandal

$1.5M
ដីនឹងស្ថិតនៅក្នុងក្រុងអរិយក្សត្រ តំឡៃក្រោមទីផ្សារ
1

ដីនឹងស្ថិតនៅក្នុងក្រុងអរិយក្សត្រ តំឡៃក្រោមទីផ្សារ

10m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$46,000
ដីចំការលក់ម្ចាស់ផ្ទាល់ 18m x 55m
5

ដីចំការលក់ម្ចាស់ផ្ទាល់ 18m x 55m

973m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$200,000
ដីចំការលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ 15m x 60m
4

ដីចំការលក់ក្រុងអរិយក្សត្រ 15m x 60m

917m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$200,000
ដីទំហំ: 6257m2 ( ក្រោយសាលាក្រុងអរិយក្សត្រថ្មី)
5

ដីទំហំ: 6257m2 ( ក្រោយសាលាក្រុងអរិយក្សត្រថ្មី)

6,257m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$150
ដីលក់អរិយក្សត្រ ទំហំ 11m x 65m
2

ដីលក់អរិយក្សត្រ ទំហំ 11m x 65m

750m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$130,000
ដីលក់ធានាក្រោមទីផ្សារ
5

ដីលក់ធានាក្រោមទីផ្សារ

100m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$22,000
ដីក្រុង អរិយក្សត្រ
1

ដីក្រុង អរិយក្សត្រ

100m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$46,000
ដីលើផ្លូវ 70 b
1

ដីលើផ្លូវ 70 b

322m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$170,000
ដីលក់តម្លៃល្អនៅអរិយក្សត្រ!
3

ដីលក់តម្លៃល្អនៅអរិយក្សត្រ!

875m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$550,000
​ដីលកបន្ទាន់តម្លៃថោកជាងទីផ្សារ
8

​ដីលកបន្ទាន់តម្លៃថោកជាងទីផ្សារ

181m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$65,000
Land for Sale
5

Land for Sale