Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់បន្ទាន់

Chraoy Chongvar, Phnom Penh
Sale Price:
$1.55M
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area4,749m²
Sub Property TypeLand

Description

💠ដីខ្នាតល្អ ចាក់ដីស្មេីស្អាត ជាប់ផ្លូវថ្មី 400mតភ្ជាប់​ទៅផ្លូវ​អ្នកឧកញ៉ាលីយ៉ុងផាត់ ជិតវិមានឈ្នះឈ្នះ & ស្តាតមរកតតេជោ នៅសង្កាត់ព្រែកតាសេក ខណ្ឌជ្រោយចង្វារ (ប្លង់រឹង)
-តម្លៃ៖ 1550000$
-ទំហំ៖ 40m x 120m

💠Good land, clean land next to the new road 400m, connected to Neak Oknha Ly Yong Phat Road, near the Victory Monument & Morakot Techo Stadium in Sangkat Prek Ta Sek, Khan Chroy Changva (Hard plan)
-Price: $3XX/m2
-Size: 40m x 120m

Similar Properties

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ក្បែរពហុកីឡាដ្ឋានមរតកតេជោ វិមានឈ្នះឈ្នះ
4

200m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$80,000
ដីលក់ក្រោមហាងឆេង
4

ដីលក់ក្រោមហាងឆេង

6,334m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$180
ដីឡូតិ៍ បុរីអ័រគីដេលក់បន្ទាន់ តំលៃពិសេស
5

ដីឡូតិ៍ បុរីអ័រគីដេលក់បន្ទាន់ តំលៃពិសេស

1m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$125,000
ចាប់បើកលក់ហើយថ្ងៃ17-18ខែតុលាឆ្នាំ2025
1

ចាប់បើកលក់ហើយថ្ងៃ17-18ខែតុលាឆ្នាំ2025

220m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$290,000
ដីលក់ – ខ័ណ្ឌជ្រោយចង្វា (ផ្លូវមុខ–ក្រោយ)
3

ដីលក់ – ខ័ណ្ឌជ្រោយចង្វា (ផ្លូវមុខ–ក្រោយ)

3,291m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$368
ដីលក់ 16m x 75m=1,200m2 ជិតវត្តអង្គសិម្ពលី អង្គស្នួល-កណ្ដាល
3

ដីលក់ 16m x 75m=1,200m2 ជិតវត្តអង្គសិម្ពលី អង្គស្នួល-កណ្ដាល

1,200m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$220,000
#ដីលំនៅដ្ឋានលក់ប្រញាប់លុយ 58 ម៉ឺនចរចារ * ក្រោមទីផ្សារឆ្ងាយ* ទិញទុកចំណេញកប់!!
8

1,133m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$58
ដីលក់បន្ទាន់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ឡូត៍កែង បុរី អាម៉ូរី ៧ មករា
7

ដីលក់បន្ទាន់ តម្លៃក្រោមទីផ្សារ ឡូត៍កែង បុរី អាម៉ូរី ៧ មករា

220m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$52,000
Land Lot in borey Orkide 6A
1

Land Lot in borey Orkide 6A

560m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$239,000
ដីអ័រគីដេលក់បន្ទាន់
3

ដីអ័រគីដេលក់បន្ទាន់

560m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$245,000
ដីលក់បន្ទាន់ 22m x 26m 165,000$ ចរចា
7

ដីលក់បន្ទាន់ 22m x 26m 165,000$ ចរចា

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$165,000
Hard title
4

Hard title

198m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$150,000
#ដីទីតាំងល្អ ក្នុងបុរីអ័រគីដេ 6A ​ ៖* ទំហំដី៖ 20m x 28
2

#ដីទីតាំងល្អ ក្នុងបុរីអ័រគីដេ 6A ​ ៖* ទំហំដី៖ 20m x 28

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$23
Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar
3

Land for Sale (1,000 sqm) in Sangkat Chroy Changvar

25m
40m
1,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.5M$1,500/m²
Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm
4

Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm

20m
80m
1,600m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.4M$875/m²
ដីលក់ ក្នុងដំបនអភិវឌ្យន៌
2

ដីលក់ ក្នុងដំបនអភិវឌ្យន៌

696m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.25M
ដំលក់នៅទីតាំងល្អ
2

ដំលក់នៅទីតាំងល្អ

696m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.25M
Corner Land for Sale in Sangkat Chroy Changvar
3

Corner Land for Sale in Sangkat Chroy Changvar

11m
25m
285m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$370,500$1,300/m²
ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់
5

ដីលក់ តំលៃ ទាបជាងគេក្នុងតំបន់

1,600m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,500
ដីនិងផ្ទះជួលសម្រាប់លក់
3

ដីនិងផ្ទះជួលសម្រាប់លក់

419m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.48M
Chhim Hok