Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់នៅលើផ្លូវជាតិលេខ4

Phnum Sruoch, Kampong Speu
Sale Price:
$70
Updated At:Mar 30, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area32,351m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីសម្រាប់លក់ស្ថិតនៅលើផ្លូវជាតិលេខ4
សម្រាប់លក់:$70/m2
ទំហំក្បាលដី:100m
ទំហំដីសរុប:32,351m2
🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 917
📌 ស្ថិតនៅលើផ្លូវលេខ4 ឃុំមហាសាំង ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ

———————————
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/

Similar Properties

ដីលក់នៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ
4

ដីលក់នៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ

1,364m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$50,000
លក់ប្រញ៉ាប់
6

លក់ប្រញ៉ាប់

370m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$35,000
Best Land 4h.a on National Road 4 for Sale
9

Best Land 4h.a on National Road 4 for Sale

100m
350m
41,014m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$2.38M$58/m²
ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 4
3

ដីលក់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 4

393m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$160,000
ដីលក់បន្ទាន់
4

ដីលក់បន្ទាន់

2,270m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$180,000
មានដីនៅបណ្តោយផ្លូវ លេខ43  កំពង់ស្ពឺ និង កំពត អាចរៀបបានរាប់រយហិចតា
1

មានដីនៅបណ្តោយផ្លូវ លេខ43 កំពង់ស្ពឺ និង កំពត អាចរៀបបានរាប់រយហិចតា

100m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$12
20x20 ដីចំការ
3

20x20 ដីចំការ

400m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$6,000
ដីចំការស្វាយ
8

ដីចំការស្វាយ

15,000m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$195,000
ដីជាប់ផ្លូវ លក់បន្ទាន់ ស្ថិតក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ ស្រុកភ្នំស្រួច ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ
4

89,099m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$6
ដីចំការស្វាយ​ សំរាប់ជួល ឬ លក់
5

ដីចំការស្វាយ​ សំរាប់ជួល ឬ លក់

40,000m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$2.5
ដីលក់ប្រញាប់ផ្សារចំបក់ផ្លូវជាតិលេខ២
3

ដីលក់ប្រញាប់ផ្សារចំបក់ផ្លូវជាតិលេខ២

111m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$20,000
ដីលក់កំពង់ស្ពឺ3ហិកតា 16គីឡូពីផ្លូវជាតិលេខ៤,(ផ្សារត្រពាំងក្រឡឹង)
7

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$3
Land for sale
7

Land for sale

870,000m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$18,800
ដីចំការស្វាយថៃ ចំនួន ១៦ ហិកតា
5

ដីចំការស្វាយថៃ ចំនួន ១៦ ហិកតា

167,195m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$1.8
Prime 65 000 sqm Land for Sale at Traeng Trayueng Kampong Speu
4

90m
682m
65,000m²

Phnum Sruoch, Kampong Speu

$975,000$15/m²
The land for sale 30m x 80m at "Chhbar Morn " City ផ្លូវបេតុងភ្លោះ