Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់នៅព្រែកហូរកើត

Srei Santhor, Kampong Cham
Sale Price:
$508,950
Updated At:Mar 30, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,131m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់នៅព្រែកហូរកើត
សម្រាប់លក់:$450/m²  ឬ $508,950
ទំហំដី: 19m x 60m
ទំហំដីសរុប: 1,131m²

🔐លេខកូដអចលនវត្ថុ៖ 1118
ស្ថិតនៅលើផ្លូវ25ម៉ែត្រ សង្កាត់ព្រែកហូរ ក្រុងតាខ្មៅ

——————————— 
ទាក់ទងមកឥលូវនេះ៖
Call: 070704070 / 012277322
Telegram: https://t.me/vannraaa
微信号: vannra-experts

- Channel: https://t.me/vannrapropertyexperts
- Tiktok: https://www.tiktok.com/@vannra_property_experts
- Facebook: https://www.facebook.com/vannra.phnompenh.property/