Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់ទួលទំពូង តំលៃ999,5000 $ ចរចារ

Chamkar Mon, Phnom Penh
Sale Price:
$999,500
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area358m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីនឹងហាងលក់ នៅទួលទំពូង បច្ចុប្បន្នជួលបានតំលៃ2,000$ ក្នុងមួយខែ បើកហាង ជប៉ុន ។ នៅក្បែរផ្សារទួលទំពូង ប្រហែល 800 ម៉ែត ជាទីប្រជុំជន តំបន់សក្តានុពល អាជវីវកម្ម នឹងការរស់នៅ ។

Similar Properties

ដីលក់នៅក្បែរផ្លូវ163
3

ដីលក់នៅក្បែរផ្លូវ163

286m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$690,000
ដីលក់បន្ទាន់PP ប្លង់រឹង10mx20m Amory
1

ដីលក់បន្ទាន់PP ប្លង់រឹង10mx20m Amory

200m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$59,000
ដីលក់នៅបឹងត្របែក
3

ដីលក់នៅបឹងត្របែក

430m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.07M
ដីលក់បន្ទាន់ នៅទួលទំពូង
3

ដីលក់បន្ទាន់ នៅទួលទំពូង

Chamkar Mon, Phnom Penh

$920,000
ដីនឹងផ្ទះសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
1

ដីនឹងផ្ទះសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ

348m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$900,000
ដីសម្រាប់លក់ នៅទួលទំពូង
3

ដីសម្រាប់លក់ នៅទួលទំពូង

Chamkar Mon, Phnom Penh

$920,000
ដីសម្រាប់លក់
4

ដីសម្រាប់លក់

423m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$920,000
Prime Land for Sale in Phsar Daeum Thkov
4

Prime Land for Sale in Phsar Daeum Thkov

14m
28m
392m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$800,000$2,040/m²
Prime Land for Sale in Boeung Trobek – Ideal for Commercial or Residential Development
4

15m
25m
383m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.15M$3,000/m²
ដីលក់បន្ទាន់ ស្តិតនៅតំបន់សក្តានុពល ចំកណ្តាលទីក្រុងភ្នំពេញ អាចធ្វើជាឃ្លាំងសំរាប់ជ
7

442m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$884,500
ដីនឹងឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ
2

ដីនឹងឃ្លាំងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ

Chamkar Mon, Phnom Penh

$819,400
385 sqm Land for Sale in Sangkat Boeng Trabaek
4

385 sqm Land for Sale in Sangkat Boeng Trabaek

15m
25m
385m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.16M$3,000/m²
ដីលក់សង្កាត់ទួលសង្កែ ខណ្ឌ័ឬស្សីកែវ រាជធានី ភ្នំពេញ
1

ដីលក់សង្កាត់ទួលសង្កែ ខណ្ឌ័ឬស្សីកែវ រាជធានី ភ្នំពេញ

1,200m²

Russey Keo, Phnom Penh

$900,000
ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន
3

ដីកែងសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ទួលទំពូង ខណ្ឌចំការមន

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1.3M
ដីលក់​ បឹងទំពន់១​
7

ដីលក់​ បឹងទំពន់១​

Mean Chey, Phnom Penh

$900,000
#លក់ដីបន្ទាន់ខ្លាំង ជាប់ស្ពានព្រែកព្នៅ
4

#លក់ដីបន្ទាន់ខ្លាំង ជាប់ស្ពានព្រែកព្នៅ

3,489m²

Russey Keo, Phnom Penh

$920,000
ដីលក់នៅជិតបុរីប៉េងហួត 50m, 3នាទីពី Aeon 3
1

ដីលក់នៅជិតបុរីប៉េងហួត 50m, 3នាទីពី Aeon 3

1,270m²

Dangkao, Phnom Penh

$1M
⚡️ដីសម្រាប់លក់ នៅសង្កាត់ផ្សារដើមថ្កូវ | Land for sale in Sangkat Phsar Daeum Thk
3

367m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,350
ដីលក់នៅជិតសាលាPSE
3

ដីលក់នៅជិតសាលាPSE

620m²

Mean Chey, Phnom Penh

$930,000
ដីលក់នៅអុីអន២
1

ដីលក់នៅអុីអន២

551m²

Saensokh, Phnom Penh

$991,800
Sor Samanh