Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់ ជិតរង្វង់មូលស្វាយធំ ជិតផ្សារម៉ាក្រូ

Prasat Bakong, Siem Reap
Sale Price:
$16,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area200m²
Sub Property TypeLand

Description

✳️ទីតាំងសក្ដានុពល នៅជិតរីសត ផ្ទះល្វែង ផ្សារនិងគំរោងអភិវឌ្ឍន៍ជាច្រើនទៀត
✳️ទំហំ 10m*20m
✳️ប្លង់រឹង
✳️តំលៃអាចចរចារបាន

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$16,500
ដីលក់នៅសៀមរាប
8

ដីលក់នៅសៀមរាប

209m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$17,500
សៀមរាប
2

សៀមរាប

108m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$15,000
ដីលក់
2

ដីលក់

564m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$18,000
ដីលក់
3

ដីលក់

640m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$40
068: ដីក្រុងសៀមរាប 10x 20
4

068: ដីក្រុងសៀមរាប 10x 20

199m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$30,000
ដីលក់ប្រញាប់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 6 ពីរង្វង់មូលស្វាយធំ 1500ម 29m x 35m
7

1,020m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$450,000
ដីលក់ប្រញាប់ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ 6 ពីរង្វង់មូលស្វាយធំ 1000ម 27m x 52m
8

1,400m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$450,000
ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%
4

ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%

642m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$68,999
ទីតាំល្អ នៅ ជិត cheasda coffe
5

ទីតាំល្អ នៅ ជិត cheasda coffe

150m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$29,900
ដីលក់
5

ដីលក់

Prasat Bakong, Siem Reap

$20,500
Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ
1

Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ

932m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$93,200$100/m²
ដីលក់
7

ដីលក់

Prasat Bakong, Siem Reap

$80
ដីលក់ ភូមិល្អក់ ឃុំកណ្តែក
5

ដីលក់ ភូមិល្អក់ ឃុំកណ្តែក

Prasat Bakong, Siem Reap

$80
ដីលក់ទំហំ4185m2ក្បាលដីប្រវែង52mx80mដីជាប់ផ្លូវ10mដីភូមិស្ពានក្អែកឃុំកណ្ដែកខេត្តសៀមរាប
4

4,185m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$20
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
7

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

Prasat Bakong, Siem Reap

$16
ដីជាប់ផ្លូវកៅស៊ូ 20ម ផ្លូវកែវសារ៉ាន់ ពីផ្លូវជាតិលេខ 6 ត្រឹមតែ 100ម ទេ
8

1,400m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$160
ដីជួលឬលក់បន្ទាន់ លើផ្លូវជាតិលេខ6នៅសៀមរាប ជិតស្ពានក្អែក តំបន់មានសក្ដានុពលក្រោមទីផ
4

3,397m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$280
ដីឡូតិ៍លំនៅដ្ឋាន 9ម×33ម = 297m2 លក់តែ19900$ ចរចារបាន
8

ដីឡូតិ៍លំនៅដ្ឋាន 9ម×33ម = 297m2 លក់តែ19900$ ចរចារបាន

297m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$19,900
Land for Sale  3,099 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap
5

Land for Sale 3,099 sqm in Kan Daek Commune, Prasat Bakong District, Siem Reap

83m
60m
3,099m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$100/m²
Sin Tory