Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+1

ដីលក់

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$45,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area76m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់ទីតាំងនៅភូមិត្រពាំងជើងស្រុក សង្កាត់ក្រាំធ្នង់ ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ។
ទំហំដី  4.2 x 18
ប្លង់ទន់ ប្រកាសពន្ធរួច ដីមិនជាប់ពន្ធ ទីតាំងល្អ នៅជិតសាលារៀន មន្ទីរពេទ្យ ជាបន់ទីប្រជុំជន

បើមានចំណាប់អារម្មណ៍ទាក់ទងមកលេខទូរស័ព្ទ
095666898
069666893
Telegram: https://t.me/measvanthea

Similar Properties

ដីកែងត្រូវលក់បន្ទាន់
2

ដីកែងត្រូវលក់បន្ទាន់

249m²

Saensokh, Phnom Penh

$160,000
ដីលក់​
5

ដីលក់​

279m²

Saensokh, Phnom Penh

$150,000
ដីផ្លូវ2 ផ្សារឈូកមាស
6

ដីផ្លូវ2 ផ្សារឈូកមាស

146m²

Saensokh, Phnom Penh

$105,000
22*40 ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី 1
2

22*40 ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី 1

Saensokh, Phnom Penh

$1,200
Land for sale at Sensok
5

Land for sale at Sensok

3,436m²

Saensokh, Phnom Penh

$500
ដីលក់នៅជិតឈូកមាស ជិតផ្លូវ2011
4

ដីលក់នៅជិតឈូកមាស ជិតផ្លូវ2011

880m²

Saensokh, Phnom Penh

$485,000
ដីខ្នាតវីឡា សម្រាប់លក់
5

ដីខ្នាតវីឡា សម្រាប់លក់

597m²

Saensokh, Phnom Penh

$299,000
ដីមានចំណូលស្រាប់លក់
3

ដីមានចំណូលស្រាប់លក់

1,379m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.35M
PL-016570
5

PL-016570

33m
44m
1,478m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.03M$699/m²
ដីលក់បន្ទាន់ ជិតផ្សារឈូកមាស
5

ដីលក់បន្ទាន់ ជិតផ្សារឈូកមាស

2,447m²

Saensokh, Phnom Penh

$800
ដី​លក់​ ល្អសម្រាប់សង់ផ្ទះជួល​ (ប្លង់​រឹង)​
4

ដី​លក់​ ល្អសម្រាប់សង់ផ្ទះជួល​ (ប្លង់​រឹង)​

183m²

Saensokh, Phnom Penh

$100,000
⚡️ដីសម្រាប់លក់ទីតាំងស្ថិតនៅ សង្កាត់គោកឃ្លាង ខណ្ឌសែនសុខ  រាជធានីភ្នំពេញ
3

⚡️ដីសម្រាប់លក់ទីតាំងស្ថិតនៅ សង្កាត់គោកឃ្លាង ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ

961m²

Saensokh, Phnom Penh

$384,400
#ដីលក់បន្ទាន់នៅផ្សារបឹងបៃតង- ទំហំដី៖ 20m x 30m- តម្លៃ៖ 355,000$ ចរចា
4

634m²

Saensokh, Phnom Penh

$355,000
ឃ្លាំងអាជីវកម្មលក់លើផ្លូវរដ្ឋ18m. ភ្នំពេញ
8

ឃ្លាំងអាជីវកម្មលក់លើផ្លូវរដ្ឋ18m. ភ្នំពេញ

186m²

Saensokh, Phnom Penh

$275,000
ដីលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

ដីលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

1,200m²

Saensokh, Phnom Penh

$650,000
ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតវត្តសំរោងអណ្ដែត
4

ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតវត្តសំរោងអណ្ដែត

1,017m²

Saensokh, Phnom Penh

$630
ដីលក់នៅស្រុកកណ្តាលស្ទឹង ទន្លេបាទី
8

ដីលក់នៅស្រុកកណ្តាលស្ទឹង ទន្លេបាទី

2,684m²

Saensokh, Phnom Penh

$85
ដីនិងផ្ទះសម្រាប់លក់
3

ដីនិងផ្ទះសម្រាប់លក់

249m²

Saensokh, Phnom Penh

$170,000
ដីលក់ 15x20 ជិតរង្វង់មូលគួរស្រូវ ភូមិស្រុកធំ ក្បែរPTT
5

ដីលក់ 15x20 ជិតរង្វង់មូលគួរស្រូវ ភូមិស្រុកធំ ក្បែរPTT

342m²

Saensokh, Phnom Penh

$62,000
ដី ផ្លូវ 2011
4

ដី ផ្លូវ 2011

951m²

Saensokh, Phnom Penh

$1,600
Van Thea