Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីនិងផ្ទះសម្រាប់ជួលនៅជិតរោងចក្រស្វាយរលំ

Ta Khmau, Kandal
Rent Price:
$2,500/Month
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area261m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីសម្រាប់ជួលធ្វើឃ្លាំង ឬជាទីតាំងធ្វើការងារផ្សេងៗ
អាចរុះរើអគារចោលធ្វើឃ្លាំងថ្មីពីលើដីបាន បើចរចារគ្នាត្រូវ៖

- នៅលើដីមានអគារស្រាប់ដែលមាន 29 បន្ទប់ (ក្រោម 16 បន្ទប់, ខាងលើ 7 បន្ទប់)
- បន្ទប់ធំខាងលើ មាន៖
​  - មាន 4 បន្ទប់ (2បន្ទប់មានម៉ាស៊ីនត្រជាក់)
  - មាន 1 បន្ទប់ទឹក
  - មានចង្ក្រានបាយ
  - មានទូរទឹកកក
- ក្រៅពីអគារមាន បន្ទប់ធំចំនួន 3 ដែលមានបន្ទប់ទឹកខាងក្នុង
- តូបសម្រាប់ជួល 3 នៅខាងមុខផ្ទះ
- បន្ទប់ទឹករួមនៅខាងក្រោយមាន 6 បន្ទប់

ទីតាំងនៅភូមិ3 ឃុំស្វាយរលំ សង្កាត់តាខ្មៅ ក្រុងតាខ្មៅ ខេត្តកណ្តាល ក្បែររោងចក្រចំនួន 2 (រោងចក្រដើមខ្វិត និង រោងចក្រ e-garment) ទល់មុខរដ្ឋាករទឹកស្វាយរលំ។

土地出租,可作仓库或其他工作场所使用
如有需要,可拆除现有建筑,在土地上新建仓库(可协商):

土地上现有一栋楼,共有 29 间房(一楼 16 间,二楼 7 间)

二楼大房间配置:

共 4 间房(其中 2 间配有空调)

1 间卫生间

厨房

冰箱

楼外另有 3 间大房,每间都带独立卫生间

房屋前有 3 个可出租的小摊位

后方设有公共卫生间 6 间

位置: 位于干拉省塔克茂市塔克茂分区 Svay Rolum 公社第 3 村,靠近两家工厂(Derng Khvit 工厂和 e-garment 工厂),正对面是 Svay Rolum 自来水厂。

Similar Properties

ផ្ទះ២ល្វែងជួល
2

ផ្ទះ២ល្វែងជួល

209m²

Ta Khmau, Kandal

$1/Month
Land for Rent along National Road 21 & near Ring Road 3
1

Land for Rent along National Road 21 & near Ring Road 3

45,010m²

Ta Khmau, Kandal

$0.8/Month
🏘 ឃ្លាំង សម្រាប់ជួល នៅជិតវិទ្យាល័យ ហ៊ុន សែន សេរីភាព
6

🏘 ឃ្លាំង សម្រាប់ជួល នៅជិតវិទ្យាល័យ ហ៊ុន សែន សេរីភាព

Ta Khmau, Kandal

$1,800/Month
ដីសម្រាប់ជួល
8

ដីសម្រាប់ជួល

1,700m²

Ta Khmau, Kandal

$600/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវជាតិលេខ21
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវជាតិលេខ21

3,000m²

Ta Khmau, Kandal

$1,000/Month
ដីសំរាបជួល 2.50$/1ម៉ែត្រការ៉េ
8

ដីសំរាបជួល 2.50$/1ម៉ែត្រការ៉េ

7,291m²

Ta Khmau, Kandal

$18,228/Month
Land for Rent at 960sqm in Prek Ho Ta Khmau
4

Land for Rent at 960sqm in Prek Ho Ta Khmau

24m
40m
960m²

Ta Khmau, Kandal

$500/Month$0.52/m²
Strategic Land for Lease in Prek Ho at 2400 sqm Ta Khmau
3

Strategic Land for Lease in Prek Ho at 2400 sqm Ta Khmau

30m
60m
2,400m²

Ta Khmau, Kandal

$800/Month
Land for Rent
7

Land for Rent

6,861m²

Ta Khmau, Kandal

$1,300/Month
Land for Rent 8 200sqm in Prek Ho Takhmov
1

Land for Rent 8 200sqm in Prek Ho Takhmov

55m
8,271m²

Ta Khmau, Kandal

$24,800/Month$3/m²
Strategic Land for Rent 2000sqm in Prek Ho Ta Khmau
4

Strategic Land for Rent 2000sqm in Prek Ho Ta Khmau

50m
40m
2,000m²

Ta Khmau, Kandal

$1,000/Month$2.5/m²
Land for Rent along 60m Blvd
1

Land for Rent along 60m Blvd

60,000m²

Ta Khmau, Kandal

$2/Month
ដីជួលលើមហាវិថី សុី ជីនពីង
3

ដីជួលលើមហាវិថី សុី ជីនពីង

1,200m²

Ta Khmau, Kandal

$700/Month
ដីជួលលើផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3
3

ដីជួលលើផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងទី3

1,200m²

Ta Khmau, Kandal

$700/Month
Land for Rent in Sen Sok Area
4

Land for Rent in Sen Sok Area

2,400m²

Saensokh, Phnom Penh

$2,500/Month
ដីកែងសម្រាប់ជួល នៅទួលទំពូង
4

ដីកែងសម្រាប់ជួល នៅទួលទំពូង

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,500/Month
ដីកែងសម្រាប់ជួល នៅទួលទំពូង | Corner Land for Rent in Toul Tumpoung
2

445m²

Boeng Keng Kang, Phnom Penh

$2,500/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវ50ម៉ែត្រ ជាប់បុរីម៉េង ហួត 50ម៉ែត្រ
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវ50ម៉ែត្រ ជាប់បុរីម៉េង ហួត 50ម៉ែត្រ

3,000m²

Dangkao, Phnom Penh

$2,700/Month
ដីសម្រាប់ជួល នៅទួលទំពូង | Land for Rent in Sangkat Toul Tumpoung
4