Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីជាប់សមុទ្រលក់បន្ទាន់ កន្ទុយជាប់សមុទ្រទល់មុខគម្រោងយក្សBay Of Light3XX/m²ថោកខ្លា

Prey Nob, Preah Sihanouk
Sale Price:
$399
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area7,965m²
Sub Property TypeLand

Description

#ដីជាប់សមុទ្រ🏖🌊_#លក់បន្ទាន់_តម្លៃល្អខ្លាំង_ក្បាលជាប់ផ្លូវ30មក្បែរ_ខ្មែរធ្វើបាន_កន្ទុយជាប់សមុទ្រទល់មុខគម្រោងយក្ស_Prince_Bay_Of_Light🏝
#តម្លៃលក់:💲3xx/m²
-ដីស្អាតខ្លាំងលើផ្លូវរដ្ឋ30m ផ្លូវចូលទៅដីជាប់សមុទ្រ🏖មានឆ្នេរខ្សាច់ឯកជន_បែបអភិជន🏝  ចម្ងាយពីរង្វង់មូលព្រះថោងតោងស្បៃនាងនាគជាង៧០០ម៉ែត្រប៉ុន្នោះ
#西哈努克市急售土地,🔥- - 非常干净的土地,位于 30 米长的沥青路上,通往陆地的道路就在海边🏖旁边,拥有自己的私人海滩,像贵族🏝一样生活,距离 圆圈 Preah Thong Thong、Neang Naak 环形交叉路口超过700米。
#Land_Urgent_Selling🔝#Sihanoukvill_CAMBODIA_🏖🌊: Very good price🔥
-Very good land in sihanoukvill, this land on a 30m road and the road to the land is next to the sea🏖 and has a private sandy beach_like aristocracy🏝. The distance from the roundabout of Preah Thong Thong, Sbei Neangneak  more than 700 meters. and this land is not far from the city.
-តម្លៃលក់:💲4th/m² ជាតម្លៃល្អបំផុតក្នុងតំបន់🔥( ទាបជាងទីផ្សារ 40%. (យោងតាមទិន្នន័យវាយតម្លៃ) និងអាចស្នើកម្ចីធនាគារបាន: 50%-80% នៃតម្លៃទ្រព្យ និងចំណូលជាក់ស្តែងរបស់អ្នកខ្ចី.📈👨‍💼
-------
📐ទំហំ: 7,965m²
🛣ផ្លូវរដ្ឋ: 30m
📝ប្លង់រឹង: (🆓កាត់ឈ្មោះផ្ទេរសិទ្ធបង់ពន្ធជូន💯 ចាំតែទទួលប័ណ្ណ🔄.
🌏ទីតាំងល្អ: , សង្កាត់បឹតត្រាង, ក្រុងកំពង់សោមថ្មី, ជិតខ្មែរធ្វើបាន និង ចម្ងាយតែជាង✈️🛬 700m ពីរង្វង់មូល⛲️ព្រះថោងតោងស្បៃនាងនាគ មើលពីដីឃើញច្បាស់
Map📍: https://maps.app.goo.gl/NigaQQZBqpCy6Nwe9
------------
🔥សក្តានុពលតំបន់🔥👉តម្លៃមានទីផ្សារល្អខ្លាំងណាស់ (ជាប់គម្រោហយក្សធំរបស់បុត្រសម្ព័ន្ធព្រីនស៍ Bay_Of_Light ទល់មុខគ្នាជាប់សមុទ្រ! ក្បែរសួនកំសាន្តខ្មែរធ្វើបាន មើលពីដីឃើញច្បាស់ និងក្បែររង្វង់មូលព្រះថោងជាតំបន់កំពង់ល្បីខ្លាំង ជាពិសេសដីជាប់សមុទ្រដែលមានលក្ខណៈឯកជនផ្ទាល់ខ្លួនដ៏កម្រមាន លើសពីនេះដីជាប់សមុទ្រមានមិនច្រើន និងមិនដែលមានតម្លៃនេះក្នុងតំបន់ឡើយ🔥🔥🔥
👉ល្អសម្រាប់ការវិនិយោគ ទិញទុកលក់ចំណេញ តម្លៃថោកខ្លាំងដីជាប់សមុទ្រ
👉 ល្អសម្រាប់អភិវឌ្ឍធ្វើជា ( វីឡាលំហែឯកជនបែបអភិជន, ផ្ទះលំហែ Resort ជាប់សមុទ្រ, កន្លែងកំសាន្តផ្សេងៗ ជាប់សមុទ្រ និងអាចធ្វើ ភោជនីយ៍ដ្ឋានបើកអាហារដ្ឋានគ្រប់ប្រភេទ និងអាចធ្វើអាជីវកម្មជាច្រើនទៀតព្រោះដីជាប់សមុទ្រ អាចផលិតចំណូលបានច្រើនច្រក)💲💲💲
-------សម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិតបន្ថែមសូមទំនាក់ទំនងតាមរយលេខទូរស័ព្ទខាងក្រោម:
☎️Tel:+855 12 99 27 36 | 081 99 36 99
🌐Telegram: https://t.me/Bunsamnang_Biz_Review
👉Join Our Group for Check more property: https://t.me/+jUophLRdrWBkNDI1
@followers #ដីលក់បន្ទាន់ #ដីលក់ថោកៗនៅខេត្តព្រះសីហនុ

Similar Properties

ដីកែងជប់ផ្លូវ៤០ម លក់ប្រញ៉ាប់ ក្រោយឆៃណាថោន ១គីឡូជាងពីសមុទ្រ
1

ដីកែងជប់ផ្លូវ៤០ម លក់ប្រញ៉ាប់ ក្រោយឆៃណាថោន ១គីឡូជាងពីសមុទ្រ

2,000m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$400
មានដីលក់ប្រញ៉ាប់20*30 ទួលខ្ពស់មើលឃើញសមុទ្រ️លក់150ដាច់ ដីល្អបែរមុខទៅកើត មកមុនបាន
6

600m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$155
ដីលក់ជិតប្រលានកងកេង 5000m2
7

ដីលក់ជិតប្រលានកងកេង 5000m2

5,000m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$550,000
ប្លង់រឹង ដីលក់នៅវិថីជំទាវម៉ៅ ឆ្ពោះទៅរង្វង់មូលព្រះថោងនាងនាគ ខេត្តព្រះសីហនុ
5

3,225m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$580
1

600m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$155
ដីលក់បញ្ចុះតម្លៃប្លង់រឹង នៅលើផ្លូវធំ60m ជំទាវម៉ៅ
7

ដីលក់បញ្ចុះតម្លៃប្លង់រឹង នៅលើផ្លូវធំ60m ជំទាវម៉ៅ

2,767m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$490
ដីលក់ខាត_ជិតឆ្នេរអូត្រេស🏖️$159/ម២ មានរបងមួយជុំស្រេច ដីទួលខ្ពស់សង់១ជាន់មើលឃើញ️
8

1,150m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$159
ដីលក់បន្ទាន់ នៅជិតតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ
4

ដីលក់បន្ទាន់ នៅជិតតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ

100m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$35,000
លក់ដីបន្ទាន់នៅព្រះសីហនុ
6

លក់ដីបន្ទាន់នៅព្រះសីហនុ

Prey Nob, Preah Sihanouk

$20,000
ដីខ្នាតវីឡាលក់ខាតក្រោមទីផ្សារ ចម្ងាយ2គីឡូពី🌊🏖អូត្រ្តេស 159$/sqm
8

1,150m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$159
ដីលក់នៅតានៃ
6

ដីលក់នៅតានៃ

220,000m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$6
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់
8

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់ផ្ទាល់

7,260m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$100,000
Land for sale in Ream 20X80m
5

Land for sale in Ream 20X80m

1,600m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$250
ដីលក់ នៅទីប្រជុំជន
2

ដីលក់ នៅទីប្រជុំជន

286m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$35,000
ដីឡូតិ៍ផ្សារអូរចំណារ
6

ដីឡូតិ៍ផ្សារអូរចំណារ

100m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$9,900
Land GOLDEN SILVER GULF
5

Land GOLDEN SILVER GULF

1,121m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$100,000
ដីលក់នៅរាម ព្រៃនប់
1

ដីលក់នៅរាម ព្រៃនប់

600m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$63,000
ដីឡូតិ៍លក់បន្ទាន់
5

ដីឡូតិ៍លក់បន្ទាន់

220m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$25,000
ដី​លក់​ ក្រុង​កំពង់សោម ខេត្ត​ព្រះសីហនុ​ ម្ចាស់​ផ្ទាល់​
6

ដី​លក់​ ក្រុង​កំពង់សោម ខេត្ត​ព្រះសីហនុ​ ម្ចាស់​ផ្ទាល់​

136m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$29,000
ដីលក់ ទល់មុខ Wonder Land Resort ជើងគោ
3

ដីលក់ ទល់មុខ Wonder Land Resort ជើងគោ

14,428m²

Prey Nob, Preah Sihanouk

$35