Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីជាប់រោងចក្រ Meko , international road 3

Praek Pnov, Phnom Penh
Sale Price:
$40,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area280m²
Sub Property TypeLand

Description

#ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
✨ទីតាំង​ដីស្ថិតនៅ​ ភូមិវះពោះ​ ឃុំខ្វាវ​ ស្រុកសំរោង​ ខេត្តតាកែវ
✨ចុះពីផ្លូវជាតិលេខ 3 ប្រហែល ជាង​30m
✨ទំហំ​ 5mx56m​ និង1ប្លង់ទៀត 12.6ម * 20ម
✨តម្លៃ​ត្រឹម​តែ​34,000$​ ចរចារ​
✨ដីលក់បញ្ចុះតម្លៃ៧០%
✨ប្លង់រឹង
✨ដីជាប់នឹងរោងចក្រ
✨បងប្អូនអាចទិញធ្វើជា: ផ្ទះជួល ផ្ទះសំណាក់  ផ្ទះវីឡា
✨ដីល្អណាស់​ នៅតំបន់ប្រជុំជន កុះករជិតផ្សារ​ សាលារៀន​ មន្ទីរពេទ្យ និងតំបន់រោងចក្រខ្នាតធំ
លេខ 0762094088/0967807618 តេឡេក្រាម

Similar Properties

ដីលក់បន្ទាន់
7

ដីលក់បន្ទាន់

200m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$3,000
ដីលក់នៅផ្លូវជាតិលេខ៥ ជាប់បូរីសំរោង 40គុណ140ស្មើរ5568ការេ មួយការេ 350$ត
6

5,568m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$1.96M
Land for Sale Urgent
1

Land for Sale Urgent

76m
85m
6,039m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$966,240$160/m²
Land for Sale Urgent
1

Land for Sale Urgent

55m
225m
10,550m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$1.48M$140/m²
ដីលក់ 1ការ រ៉េ450$តនៅផ្លូវ 130 សង្កាត់ព្រែកព្នៅភូមិសំរោង ដីជាប់បុរីសំរោង
8

27,000m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$450
🏡 គម្រោងដីល្វែងទួលពន្ង្រផ្លូវជាតិលេខ៥៨ !!
8

🏡 គម្រោងដីល្វែងទួលពន្ង្រផ្លូវជាតិលេខ៥៨ !!

Praek Pnov, Phnom Penh

$15,500
ដីលក់
1

ដីលក់

920m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$6,500
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
3

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

5m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$38
ដីលក់លើផ្លូវជាតិលេខ 55​ ក្រវ៉ាញ ពោធិ៍សាត់​m2
5

ដីលក់លើផ្លូវជាតិលេខ 55​ ក្រវ៉ាញ ពោធិ៍សាត់​m2

30,000m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$120,000
ដីលក់បន្ទាន់នៅតំបន់ទេសចរណ៍📍ទីតាំងនៅជាប់ភ្នំជីសូរ
3

ដីលក់បន្ទាន់នៅតំបន់ទេសចរណ៍📍ទីតាំងនៅជាប់ភ្នំជីសូរ

18,818m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$52
ដីនៅចំកណ្តាល ទីរួមខេត្ត ឧត្តរមានជ័យ
1

ដីនៅចំកណ្តាល ទីរួមខេត្ត ឧត្តរមានជ័យ

1,224m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$73,440
ដីលក់
2

ដីលក់

2,156m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$15,000
ដីលក់
2

ដីលក់

920m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$6,500
ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ២/200m ពីផ្សារសំរោងយ៉ោង
4

ដីជាប់ផ្លូវជាតិលេខ២/200m ពីផ្សារសំរោងយ៉ោង

Praek Pnov, Phnom Penh

$18,000
ដីលក់ប្រញាប់ខ្លាំង
3

ដីលក់ប្រញាប់ខ្លាំង

412m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$38,000
land for sale
5

land for sale

3m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$39,000
Urgent Land for Sale
5

Urgent Land for Sale

3m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$39,000
urgent land for sale (急售土地)
5

urgent land for sale (急售土地)

6m²

Praek Pnov, Phnom Penh

$39,000
ដីលក់ 10x23 ខណ័្ឌព្រែកព្នៅ ជិតរង្វង់មូលក្រមង៉ុយ
6

ដីលក់ 10x23 ខណ័្ឌព្រែកព្នៅ ជិតរង្វង់មូលក្រមង៉ុយ