Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+2

ការ៉ាសឡាន

Kaoh Thum, Kandal
Sale Price:
$250,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area1,000m²
Sub Property TypeLand

Description

ចរចារ
12m x 90m

Similar Properties

លើផ្លូវ60m ស្រុកកោះធំ កណ្តាល
2

លើផ្លូវ60m ស្រុកកោះធំ កណ្តាល

30,000m²

Kaoh Thum, Kandal

$60
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រុងសំពៅពូន ស្រុកកោះធំ 6$/ម2
2

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រុងសំពៅពូន ស្រុកកោះធំ 6$/ម2

9,821m²

Kaoh Thum, Kandal

$58,926
ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់លក់ផ្ទាល់តំលៃចរចាបាន
4

ដីលក់បន្ទាន់ម្ចាស់លក់ផ្ទាល់តំលៃចរចាបាន

Kaoh Thum, Kandal

$25,000
ដីកសិកម្ម
8

ដីកសិកម្ម

91,639m²

Kaoh Thum, Kandal

$3.5
Land for Sale 1254 sqm at Koh Anglong Chen
4

Land for Sale 1254 sqm at Koh Anglong Chen

15m
100m
1,254m²

Ta Khmau, Kandal

$240,000$191/m²
Land for Sale 661 sqm at Koh Anglong Chen
6

Land for Sale 661 sqm at Koh Anglong Chen

15m
100m
661m²

Ta Khmau, Kandal

$230,000$348/m²
ដីលក់​ ក្នុងបុរីកាំងេម៉េង
1

ដីលក់​ ក្នុងបុរីកាំងេម៉េង

600m²

Kandal Stueng, Kandal

$265,000
Land For Sale Lvea Aem, Areyksat
1

Land For Sale Lvea Aem, Areyksat

10m
37m
365m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$270,000
Land from 10ha to 1,000ha or bigger for sale and lease
1

Land from 10ha to 1,000ha or bigger for sale and lease

1,000,000m²

Kaoh Thum, Kandal

$15
ដីភូមិលក់បន្ទាន់
8

ដីភូមិលក់បន្ទាន់

6,152m²

Angk Snuol, Kandal

$266,600
ដីភូមិលក់ម្ចាស់ដើម 26m x 50m
3

ដីភូមិលក់ម្ចាស់ដើម 26m x 50m

1,200m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$260,000
ដីជាប់ផ្លូវ70Bលក់បន្ទាន់ 10.10m x 60m
3

ដីជាប់ផ្លូវ70Bលក់បន្ទាន់ 10.10m x 60m

666m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$230,000
Land for Sale Compact Plot 746 sqm along National Road 1
2

Land for Sale Compact Plot 746 sqm along National Road 1

28m
50m
746m²

Kien Svay, Kandal

$250,000$335/m²
ដីលក់ជាប់ផ្លូវ380 និងផ្លូវបេតុង 14m x 40m
5

ដីលក់ជាប់ផ្លូវ380 និងផ្លូវបេតុង 14m x 40m

383m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$260,000
061: ដីកោះធំ 5 ហិតា អន្លង់ស្លាត
1

061: ដីកោះធំ 5 ហិតា អន្លង់ស្លាត

50,283m²

Kaoh Thum, Kandal

$4
062: ដីកោះធំ 5.7ha ព្រែកស្លែង
1

062: ដីកោះធំ 5.7ha ព្រែកស្លែង

57,694m²

Kaoh Thum, Kandal

$4
PL-015925
4

PL-015925

14m
110m
1,439m²

Ta Khmau, Kandal

$244,630$170/m²
ដីលក់នៅភ្នំប្រសិតផ្លូវ42 លក់បន្ទាន់ (ចរចារបាន)
8

ដីលក់នៅភ្នំប្រសិតផ្លូវ42 លក់បន្ទាន់ (ចរចារបាន)

4,278m²

Angk Snuol, Kandal

$248,000
Residential Land for Sale in Akreyksat at 804 sqm in total
4

Residential Land for Sale in Akreyksat at 804 sqm in total

12m
67m
804m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$241,200$300/m²
ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 21.80m x 72m
4

ដីលក់ក្រុងអរិយក្សត្រទំហំ 21.80m x 72m

15,696m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$250,000