Property 1

Land for sale near AEON 2 and Booyong project

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$150,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area76m²
Sub Property TypeLand

Description

Land for sell opposite Global and AEON Sensok and next to Booyong project. hard title.
please call 095 666 919

Similar Properties

ទំហំ10*26=260m2
8

ទំហំ10*26=260m2

260m²

Saensokh, Phnom Penh

$155,000
ដី សងផ្ទះ2ល្វែង ក្រោយផ្សារឃ្លាំងរំសេវថ្មី សំរាប់លក់ឬជួល
8

ដី សងផ្ទះ2ល្វែង ក្រោយផ្សារឃ្លាំងរំសេវថ្មី សំរាប់លក់ឬជួល

126m²

Saensokh, Phnom Penh

$150,000
ដីល្អ​ ផ្លូវមុខក្រោយ​ មានចំណូលស្រាប់
3

ដីល្អ​ ផ្លូវមុខក្រោយ​ មានចំណូលស្រាប់

210m²

Saensokh, Phnom Penh

$120,000
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ
2

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ

125,000m²

Saensokh, Phnom Penh

$500
លក់ដីក្បែរផ្សារដើមអំពិល ឃុំព្រែករការ កណ្តាលស្ទឹង
5

លក់ដីក្បែរផ្សារដើមអំពិល ឃុំព្រែករការ កណ្តាលស្ទឹង

2,420m²

Saensokh, Phnom Penh

$40
Land For Sale, Borey Angor Phnom Penh, AEON2
2

Land For Sale, Borey Angor Phnom Penh, AEON2

139m
8,116m²

Saensokh, Phnom Penh

$9M
Land For Sale, near Borey Angkor Phnom Penh
2

Land For Sale, near Borey Angkor Phnom Penh

73m
4,754m²

Saensokh, Phnom Penh

$6.66M$1,400/m²
ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតAeon2លើផ្លូវ92
4

ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតAeon2លើផ្លូវ92

3,767m²

Saensokh, Phnom Penh

$600
ដីលក់បន្ទាន់
8

ដីលក់បន្ទាន់

540m²

Saensokh, Phnom Penh

$38
ដីលកើនៅជិតផ្លូវឌីប៉ុក លើផ្លូវឱកាសខ្ញុំ
6

ដីលកើនៅជិតផ្លូវឌីប៉ុក លើផ្លូវឱកាសខ្ញុំ

4,644m²

Saensokh, Phnom Penh

$320
ដីអាជីវកម្មលក់ ផ្លូវធំ(ហាណូយ)
2

ដីអាជីវកម្មលក់ ផ្លូវធំ(ហាណូយ)

49,999m²

Saensokh, Phnom Penh

$750
ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញជិតផ្លូវបេតុងឃ្មួញ
4

ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញជិតផ្លូវបេតុងឃ្មួញ

3,185m²

Saensokh, Phnom Penh

$270
ដីល្អលក់បន្ទាន់
8

ដីល្អលក់បន្ទាន់

3,411m²

Saensokh, Phnom Penh

$688
ដីលក់នៅជិតអគា ប ស ស
4

ដីលក់នៅជិតអគា ប ស ស

1,687m²

Saensokh, Phnom Penh

$260
ដីលក់លើផ្លូវហានូយ
4

ដីលក់លើផ្លូវហានូយ

1,440m²

Saensokh, Phnom Penh

$1,000
ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញ(អាចពុះបាន)
4

ដីលក់នៅក្រោយវត្តឃ្មួញ(អាចពុះបាន)

2,887m²

Saensokh, Phnom Penh

$390
ដីលក់តំលៃក្រោមទីផ្សារ ល្អសំរាប់អតិថិជន
5

ដីលក់តំលៃក្រោមទីផ្សារ ល្អសំរាប់អតិថិជន

2,100m²

Saensokh, Phnom Penh

$850
ដីលក់បន្ទាន់លុយលើផ្លូវហាណូយ
3

ដីលក់បន្ទាន់លុយលើផ្លូវហាណូយ

2,062m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.76M
ដីលក់បន្ទាន់ (អាចចចារបាន)
3

ដីលក់បន្ទាន់ (អាចចចារបាន)

84m²

Saensokh, Phnom Penh

$85,000
ដី លក់បន្ទាន់ នៅជិត ហ្រ្គែនភ្នំពេញ
6

ដី លក់បន្ទាន់ នៅជិត ហ្រ្គែនភ្នំពេញ

95m²

Saensokh, Phnom Penh

$47,000
Kim Kim