Property 1

Land For Sale at Prey Speu, near Santeheap ll market

Pur SenChey, Phnom Penh
Sale Price:
$419,580$298/mΒ²
Updated At:Mar 9, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Frontage26m
Land Depth55m
Land Area1,410mΒ²
Sub Property TypeLand

Description

πŸ“£πŸ“£ αžŠαžΈαžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž›αž€αŸ‹ /Land For Sale πŸ“αž‘αžΈαžαžΆαŸ†αž„ / Location: αž–αŸ’αžšαŸƒαžŸαŸ’αž–αžΊ αž…αŸ„αž˜αž…αŸ… /Prey Speu, ChomChao πŸ’²αžαž˜αŸ’αž›αŸƒαžαŸ’αž˜αžΈ / New Selling Price: $298/m2 (αž…αžšαž…αžΆ / Nego) β–ΆοΈαž‘αŸ†αž αŸ†αžŠαžΈ / Land Size: 26m x 55m β–ΆοΈαž”αŸ’αž›αž„αŸ‹αžšαžΉαž„ / Hard Title: 1,410m2 β˜ŽοΈαžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž–αŸαžαŸŒαž˜αžΆαž“αž”αž“αŸ’αžαŸ‚αž˜αŸ– 012 812 218/ 015 812 218/ 087 812 218 PropertyID1798

Location