Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+8

វីឡាភ្លោះB សម្រាប់លក់នៅបុរីឌឺផ្លរ៉ា | Twin B Villa for Sale in Borey The Flora

Chraoy Chongvar, Phnom Penh
Sale Price:
$170,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Building Specification

Bedroom4
Bathroom4

Description

- តម្លៃលក់ | Sale Price: $170,000 (ចរចា)
- ទំហំដី | Land Size: 9m x 21m
- ទំហំផ្ទះ | | House Size: 7 m x 11.1m
- បន្ទប់គេង | Bedroom: 04
- បន្ទប់ទឹក | Bathroom: 04
- បន្ទប់ទទួលភ្ញៀវ | Living room: Nice
- ផ្ទះបាយ | Kitchen: Nice
- មាន 2ជាន់ Eo, E1

Similar Properties

ផ្ទះវីឡាលក់ (ផ្លូវជាតិ6A  ជ្រោយចង្វារ)
8

ផ្ទះវីឡាលក់ (ផ្លូវជាតិ6A ជ្រោយចង្វារ)

3
4
158m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$100,000
វីឡា ភ្លោះ
1

វីឡា ភ្លោះ

4
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$290,000
វីឡាភ្លោះ
4

វីឡាភ្លោះ

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$390,000
Twin villa for sale at borey phnom penh park 6A
1

Twin villa for sale at borey phnom penh park 6A

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$269,000
✅​វីឡាកូនកាត់LH1សម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅបុរីមេគង្គរ៉ូយ៉ាល់6
1

✅​វីឡាកូនកាត់LH1សម្រាប់លក់បន្ទាន់នៅបុរីមេគង្គរ៉ូយ៉ាល់6

3
4
5m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$99,000
វីឡាព្រីន​ សម្រាប់លក់បុរីភ្នំពេញផាក6A តម្លៃល្អក្រោមទីផ្សារ
1

វីឡាព្រីន​ សម្រាប់លក់បុរីភ្នំពេញផាក6A តម្លៃល្អក្រោមទីផ្សារ

4
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$385,000
Twin villa for sale at borey chipmong 6A
1

Twin villa for sale at borey chipmong 6A

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$215,000
វីឡាភ្លោះ លក់បន្ទាន់ បុរី Orkide 6A
4

វីឡាភ្លោះ លក់បន្ទាន់ បុរី Orkide 6A

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$246,000
Mekong River Road Land for Sale 800sqm Villa Redevelopment at Chroy Chongva
6

4
5
364m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.4M$1,750/m²
🏠វីឡាកូនកាត់ Rotheca សម្រាប់លក់​ នៅបុរី Orkide 6A
1

🏠វីឡាកូនកាត់ Rotheca សម្រាប់លក់​ នៅបុរី Orkide 6A

3
4
6m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$109,000
វីឡាទោលព្រីន លក់បន្ទាន់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A
1

វីឡាទោលព្រីន លក់បន្ទាន់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A

4
6

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$389,000
ផ្ទះលក់ នៅ ក្បែរ អូតែល សុខា
8

ផ្ទះលក់ នៅ ក្បែរ អូតែល សុខា

4
6
291m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.5M
🏠វីឡាលក់នៅខណ្ឌជ្រោយចង្វារ -​​​​ VILLA FOR SALE
4

🏠វីឡាលក់នៅខណ្ឌជ្រោយចង្វារ -​​​​ VILLA FOR SALE

4
5
571m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.04M
Hard
5

Hard

4
6
166m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$470,000
Queen villa for sale at borey sopheak mongkul 6A
4

Queen villa for sale at borey sopheak mongkul 6A

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$298,000
Stylish 2-Floor House for Sale in Chroy Changvar
4

Stylish 2-Floor House for Sale in Chroy Changvar

4
5
256m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.5M
4 Bedrooms Modern Villa for Sale Chroy Changvar Phnom Penh
6

4 Bedrooms Modern Villa for Sale Chroy Changvar Phnom Penh

4
5
583m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.04M
វីឡាភ្លោះ សម្រាប់លក់ បុរីប៉េងហួត 6A គម្រោង (ដឹស្តាមុនីរ៉ាហ៍)
1

4
5

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$245,000
ផ្ទះវីឡាភ្លោះខ្នាតធំលក់បន្ទាន់
1

ផ្ទះវីឡាភ្លោះខ្នាតធំលក់បន្ទាន់

4
5
210m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$238,000
🏡 វីឡាព្រីន សម្រាប់លក់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A
1

🏡 វីឡាព្រីន សម្រាប់លក់ បុរីភ្នំពេញផាក 6A

4
6
12m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$389,000