Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់នៅជាប់ផ្សារបែកចាន

Angk Snuol, Kandal
Sale Price:
$165,000
Updated At:Mar 27, 2026
Property Code:

Building Specification

Size82m²
Bedroom4
Bathroom5

Description

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន់នៅជាប់ផ្សារបែកចាន តម្លៃ 165,000$ ( ចចារ) -ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ42 ( ទំហំផ្លូវ 30m ) -ទំហំផ្ទះ 4.2m *16m 4បន្ទប់គេង 5បន្ទប់ទឹក កំពស់2ជាន់ -ជាតំបន់ទីប្រជុំជន ស្រួលរកសុី ជាប់រោងចក្រ និងផ្សារ -ផ្ទេរកម្មសិទ្ធិ ប្លង់រឹង 100% Tel : 096 6560001 ( Telegram ) https://t.me/VannSokun -ទីតាំង : https://maps.app.goo.gl/FJ5d9TQu6PV7NAk87?g_st=com.google.maps.preview.

Similar Properties

ផ្ទះលក់បន្ទាន់១៥០.០០០$
8

ផ្ទះលក់បន្ទាន់១៥០.០០០$

330m²

Angk Snuol, Kandal

$150,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ បន្ទាន់ ក្បែរផ្សារបែកចាន
8

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់ បន្ទាន់ ក្បែរផ្សារបែកចាន

4
5
66m²

Angk Snuol, Kandal

$200,000
House for Sale(Building)
8

House for Sale(Building)

753m²

Angk Snuol, Kandal

$130,000
Rent house for sell
8

Rent house for sell

240m²

Angk Snuol, Kandal

$43,500
ផ្ទះកណ្ដាលក្រុងលកើបន្ទាន់
4

ផ្ទះកណ្ដាលក្រុងលកើបន្ទាន់

4
5
75m²

Tuol Kouk, Phnom Penh

$175,000
💥ផ្ទះល្វែង លក់បន្ទាន់ខ្លាំង! តម្លៃក្រោមទីផ្សារខ្លាំង បុរីប៉េង ហួតសែនសុខ Aeon2 (
1

4
5
88m²

Saensokh, Phnom Penh

$155,000
ផ្ទះលក់មួយល្វែងនៅក្នុងបុរីពិភពថ្មីផ្សារឈូកមាស
5

ផ្ទះលក់មួយល្វែងនៅក្នុងបុរីពិភពថ្មីផ្សារឈូកមាស

4
5
80m²

Saensokh, Phnom Penh

$150,000
ផ្ទះលក់បន្ទាន់ (ប្លង់រឹង)
3

ផ្ទះលក់បន្ទាន់ (ប្លង់រឹង)

4
5
83m²

Dangkao, Phnom Penh

$159,000
ផ្ទះលក់ ឡៃឡុង ម្ចាស់ផ្ទាល់
7

ផ្ទះលក់ ឡៃឡុង ម្ចាស់ផ្ទាល់

4
5
98m²

Saensokh, Phnom Penh

$152,000
ផ្ទះល្វែងសម្រាបលក់នៅបុរីវិមានភ្នំពេញគម្រោងទី3
1

ផ្ទះល្វែងសម្រាបលក់នៅបុរីវិមានភ្នំពេញគម្រោងទី3

4
5
96m²

Russey Keo, Phnom Penh

$156,000
ផ្ទះអាជីវកម្ម (shop house-159,000$) ក្បែរអង់តែនទួលគោក
10

ផ្ទះអាជីវកម្ម (shop house-159,000$) ក្បែរអង់តែនទួលគោក

4
5
67m²

Russey Keo, Phnom Penh

$159,000
Beautiful Link House Near AEON 03
7

Beautiful Link House Near AEON 03

4
5
70m²

Dangkao, Phnom Penh

$155,000
ផ្ទះល្វែងបុរីពិភពថ្មី១ លក់បន្ទាន់ ជិតផ្លូវ ៥០m ផ្លូវធំប្រកបអាជីវកម្មបាន ជួលក៏បាន
3

4
5
66m²

Dangkao, Phnom Penh

$175,000
Hard tittle
5

Hard tittle

4
5
77m²

Mukh Kampul, Kandal

$115,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន
1

ផ្ទះអាជីវកម្មលក់បន្ទាន

4
5
84m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$58,000
ផ្ទះលក់មានចំណូលស្រាប់ 500$/១ខែ និងស្ថិតនៅតំបន់ទីប្រជុំជន
8

ផ្ទះលក់មានចំណូលស្រាប់ 500$/១ខែ និងស្ថិតនៅតំបន់ទីប្រជុំជន

174m²

Angk Snuol, Kandal

$184,000
ផ្ទះជាប់ផ្ទះកែង ម្ចាស់ផ្ទះផ្ទាល់
8

ផ្ទះជាប់ផ្ទះកែង ម្ចាស់ផ្ទះផ្ទាល់

3
3
78m²

Saensokh, Phnom Penh

$155,000
Flat for sale ផ្ទះ​សម្រាប់​លក់
8

Flat for sale ផ្ទះ​សម្រាប់​លក់

5
6
75m²

Dangkao, Phnom Penh

$165,000
ផ្ទះអាជីវកម្មលើផ្លូវធំ លក់ប្រញ៉ាប់ ទាបជាងទីផ្សារដល់ទៅ 20%  (អាចរំលស់សុទ្ធ100%ជាមួយធនាគារបាន)
8

ផ្ទះអាជីវកម្មលើផ្លូវធំ លក់ប្រញ៉ាប់ ទាបជាងទីផ្សារដល់ទៅ 20% (អាចរំលស់សុទ្ធ100%ជាមួយធនាគារបាន)

4
5
85m²

Russey Keo, Phnom Penh

$198,000
🏘 ផ្ទះល្វែង នៅបឹងទំពុន ជិតផ្លូវ371 ត្រូវការលក់បន្ទាន់ខ្លាំង (កូដ​៖ A05-005749)
5

4
5

Mean Chey, Phnom Penh

$150,000
Vann Sokun