Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដី ម្ចាស់ផ្ទាល់លក់

Sampeou Poun, Kandal
Sale Price:
$76,600
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area10,815m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីកែងផ្លូវរដ្ឋ 30m ស្ថិតក្នុងតំបន់អភិវឌ្ឍន៍ ក្រុងសំពៅពូន
**បញ្ជាក់ ៖ អត់មាន Google maps ឬ Location

Similar Properties

Riverside land for sale 10.5mx160m 19500
6

Riverside land for sale 10.5mx160m 19500

1,650m²

Sampeou Poun, Kandal

$19,500
Land for Sale in Krong Arey Ksat
3

Land for Sale in Krong Arey Ksat

6m
30m
180m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$80,000$444.44/m²
ផ្ទះនឹងដីលក់បន្ទាន់
5

ផ្ទះនឹងដីលក់បន្ទាន់

Angk Snuol, Kandal

$75,000
ដី&ផ្ទះលក់ 404 ម៉ែត្រការ៉េ
4

ដី&ផ្ទះលក់ 404 ម៉ែត្រការ៉េ

404m²

Angk Snuol, Kandal

$70,000
ដីលក់ 11m x 32m ជាប់ផ្លូវបេតុង
3

ដីលក់ 11m x 32m ជាប់ផ្លូវបេតុង

370m²

Akreiy Ksatr, Kandal

$75,000
ដីលំហែនៅភូមិផ្កាត្រកួន
4

ដីលំហែនៅភូមិផ្កាត្រកួន

910m²

Ta Khmau, Kandal

$70,000
Hard title
2

Hard title

480m²

Mukh Kampul, Kandal

$75,000
ដីលក់ បន្ទាន់ ប្រញ៉ាប់លុយ ក្រុងតាខ្មៅ ដីកែង​ Land For Selling Takhmau/Takhmao
8

Ta Khmau, Kandal

$76,000
Land for sale in Saiem Reap town, angkor wat temple
6

Land for sale in Saiem Reap town, angkor wat temple

702m²

Kandal Stueng, Kandal

$77,220
ដីលក់
8

ដីលក់

863m²

Kien Svay, Kandal

$79,500
ឃ្លាំងជាប់ព្រែកសំរាប់លក់
4

ឃ្លាំងជាប់ព្រែកសំរាប់លក់

900m²

S'ang, Kandal

$75,000
មានដីសម្រាប់លក់
1

មានដីសម្រាប់លក់

677m²

Mukh Kampul, Kandal

$70,000
💥ឥលូវលក់បន្ទាន់ត្រឹមតែ75000$⚡️ដីកែងលក់នៅព្រែករាំង ក្រុងតាខ្មៅ (ជិតបុរី PR)
1

179m²

Ta Khmau, Kandal

$75,000
Land for sale near new airport (KTI)
1

Land for sale near new airport (KTI)

20m
20m
400m²

Ta Khmau, Kandal

$79,500
ដី​លក់ប្លង់រឹង​នៅ​លេី​ផ្លូវ​ជាតិ​លេខ​៣១​ទល់​មុខ​ផ្សារ​ត្រាំសរសរ
3

215m²

Angk Snuol, Kandal

$78,000
ដីលក់នៅក្បែរមហាវិថី Xi JinPing 200ម៉ែត្រ
3

ដីលក់នៅក្បែរមហាវិថី Xi JinPing 200ម៉ែត្រ