Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដី​ ជាប់ផ្លូវ​ បេតុង​ 8m ផ្លូវក្រោយ​ 6m ពីផ្សារ​ បុស្ស​ក្រឡាញ់​ 400m ចុះត្រង់​ ព

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$12,500
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area407m²
Sub Property TypeLand

Description

🌞ដី​ ជាប់ផ្លូវ​ បេតុង​ 8m ផ្លូវក្រោយ​ 6m ពីផ្សារ​ បុស្ស​ក្រឡាញ់​ 400m ចុះត្រង់​💥 តម្លៃ​ 20m x 21m  (25000 ដុល្លារ​ )​ ចចារបានទៀត
- ប្លង់​ រឹង
- ផ្លូវមុខ​ បេតុង 8m
-​ ផ្លូវក្រោយ​ 6m

📍ទីតាំង​ មុខ​ផ្សារ​ បុស្សក្រឡាញ់​ 400m 👇
https://maps.app.goo.gl/hn2uBfFQmmc3yKjh6?g_st=ic

=================================
ផ្តល់ពត៍មានលំអិត https://t.me/HoeunChetra4
☎️ 061377200 cellcard ☎️ 0963834814 Smart

ដី-ផ្ទះលក់ ក្នុងក្រុងសៀមរាប👇
https://t.me/SR_061377200_0963834814
ផ្ទះជួល ក្នុងក្រុងសៀមរាប👇
https://t.me/House_for_rent_SiemSeap

Similar Properties

ដីលក់ 10×24
4

ដីលក់ 10×24

240m²

Siem Reap, Siem Reap

$13,000
ដីលក់
1

ដីលក់

100m²

Siem Reap, Siem Reap

$12,000
ដីលក់ សង្កាត់ជ្រាវ
2

ដីលក់ សង្កាត់ជ្រាវ

120m²

Siem Reap, Siem Reap

$11,000
ដីលក់
6

ដីលក់

594m²

Siem Reap, Siem Reap

$85,000
សៀមរាប
3

សៀមរាប

200m²

Siem Reap, Siem Reap

$68
ដីម្ចាស់ផ្ទាល់លក់បន្ទាន់
3

ដីម្ចាស់ផ្ទាល់លក់បន្ទាន់

300m²

Siem Reap, Siem Reap

$35,000
សង្កាត់​ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា​ 12x85m
3

សង្កាត់​ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា​ 12x85m

1,009m²

Siem Reap, Siem Reap

$299,500
ដីជិតផ្សារក្នុងខេត្តសៀមរាប
8

ដីជិតផ្សារក្នុងខេត្តសៀមរាប

140m²

Siem Reap, Siem Reap

$16,000
House for sale
7

House for sale

180m²

Siem Reap, Siem Reap

$35,000
5

30m
60m
1,769m²

Siem Reap, Siem Reap

$352,031$199/m²
Land for Sale in Chreav area
4

Land for Sale in Chreav area

19m
19m
359m²

Siem Reap, Siem Reap

$40,000
ដីលក់
1

ដីលក់

1,020m²

Siem Reap, Siem Reap

$450
ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ
3

ដីលក់ក្រោមតម្លៃទីផ្សារ

1,163m²

Siem Reap, Siem Reap

$151,190$130/m²
Land for slaw very urgent
8

Land for slaw very urgent

714m²

Siem Reap, Siem Reap

$60
ដីលក់នៅភូមិតាចេកជិតផ្សារជ្រាវលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារមិនដែរមាន
4

ដីលក់នៅភូមិតាចេកជិតផ្សារជ្រាវលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារមិនដែរមាន

945m²

Siem Reap, Siem Reap

$75,000
ដីលក់បន្ទាន់ក្រោយផ្សារម៉ាក្រូសៀមរាប
4

ដីលក់បន្ទាន់ក្រោយផ្សារម៉ាក្រូសៀមរាប

360m²

Siem Reap, Siem Reap

$42,000
ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារនៅក្រុងសៀមរាប
4

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារនៅក្រុងសៀមរាប

1,580m²

Siem Reap, Siem Reap

$139
ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ នៅក្រោយផ្លូវតុលាការសៀមរាប
5

ដីលក់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ នៅក្រោយផ្លូវតុលាការសៀមរាប

350m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Agent land for sale down market price off 50%
5

Agent land for sale down market price off 50%

1,001m²

Siem Reap, Siem Reap

$140,000
Land for Sale in Siem Reap, Chreav area
5

Land for Sale in Siem Reap, Chreav area

11m
42m
586m²

Siem Reap, Siem Reap

$150,000