Property 1

ដីឡូត៌20x30 តម្លៃ $165,000 (ចរចា)

Chraoy Chongvar, Phnom Penh
Sale Price:
$165,000
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area600m²
Sub Property TypeLand

Description

#ដីឡូតិ៍សម្រាប់សង់វីឡា ក្នុងគម្រោងព្រីមៀរ៍ផាក6A!!!
- ទីតាំង ៖ នៅក្នុងព្រីមៀរ៍ផាក ផ្លូវជាតិលេខ6A  | ខណ្ឌជ្រោយចង្វារ
- តម្លៃ ៖ $165,000 (តម្លៃចរចា)
- ទំហំ ៖ 20m X 30m (600m2)
- ដីមានរបងស្រាប់
- កាត់ប្លង់រឹងជូន(L-Map)
- លេខអាជ្ញាប័ណ្ណ : E-22-404

ដើម្បីទទួលបានពត៌មានអចលនទ្រព្យបន្ថែម   អតិថិជនឆាតចូលTelegram ខាងក្រោម
(Join Telegram) http://t.me/sarysothearacambodia
☎️សូមធ្វើការទំនាក់ទំនង សម្រាប់ព័ត៌មានលម្អិត :
092 457 209
093 256 100
#ផ្ទះលក់បន្ទាន់ #ដីលក់បន្ទាន់

Similar Properties

ដីលក់
8

ដីលក់

75m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$150,000
ដីលក់បន្ទាន់ 17x22
4

ដីលក់បន្ទាន់ 17x22

374m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$199,900
ដីលក់នៅព្រែកលៀប-ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ6
4

ដីលក់នៅព្រែកលៀប-ជាប់ផ្លូវជាតិលេខ6

2,200m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$3M
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

352m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$210,000
ដីបុរីអ័រគីដេ លក់បន្ទាប់ 26x28
3

ដីបុរីអ័រគីដេ លក់បន្ទាប់ 26x28

728m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$340,000
ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់
6

ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់

77m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$90,000
ដំលក់នៅទីតាំងល្អ
2

ដំលក់នៅទីតាំងល្អ

696m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.25M
Land for Sale in Sangkat Preak Leap
3

Land for Sale in Sangkat Preak Leap

10m
100m
950m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$740,000$779/m²
-ដីជាប់ផ្លូវមាត់ទន្លេ 6A
4

-ដីជាប់ផ្លូវមាត់ទន្លេ 6A

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$775,000
Rare Opportunity – Prime Mekong Riverfront Land for Sale in Chroy Changva
6

135m
50m
5,805m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$11.61M$2,000/m²
ដីលក់បន្ទាន់ 10m x 30m ក្រោយបុរីភ្នំពេញផាក ជ្រោយចង្វារ
7

ដីលក់បន្ទាន់ 10m x 30m ក្រោយបុរីភ្នំពេញផាក ជ្រោយចង្វារ

300m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$620
ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m ជិត OCIC ជ្រោយចង្វារ
5

ដីលក់បន្ទាន់ 18m x 30m ជិត OCIC ជ្រោយចង្វារ

517m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$620
ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់បុរី ជីប ម៉ុង 6A
2

ដីលក់បន្ទាន់ ជាប់បុរី ជីប ម៉ុង 6A

18,000m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$160
ដីលក់ នៅOCIC
3

ដីលក់ នៅOCIC

678m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$550,000
Strategic Land for Sale in Khan Chroy Changvar – Perfect for Condominium Development
2

10m
60m
1,330m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.86M$1,400/m²
ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់
6

ដីនិងផ្ទះលក់បន្ទាន់

240m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$250,000
ដីមានប្លង់រឹង
8

ដីមានប្លង់រឹង

1,127m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$695
Land for Sale in Sangkat Preak Leap
3

Land for Sale in Sangkat Preak Leap

15m
65m
908m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$650,000$716/m²
Land sale
7

Land sale

3,015m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1,600
Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm
4

Land for Sale in Preak Leap – 1,600sqm

20m
80m
1,600m²

Chraoy Chongvar, Phnom Penh

$1.4M$875/m²