Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីសម្រាប់ជួល នៅទួលទំពូង | Land for Rent in Sangkat Toul Tumpoung

Chamkar Mon, Phnom Penh
Rent Price:
$2,500/Month
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Sub Property TypeLand

Description

• តម្លៃជួល | Rent Price: $2,500/month (ចរចា)
• ទំហំដី | Land Size: 20m x 30m
ទីតាំងល្អ នៅលើផ្លូវធំ ល្អសម្រាប់បើកកន្លែងលាងឡាន បើកក្លឹបហាត់ប្រាណ បើកការ៉ាស់ជួសជុលរថយន្ត និងប្រកបអាជីវកម្មផ្សេងៗទៀត...

Similar Properties

Spacious Land for Rent in TTP2 450sqm
4

Spacious Land for Rent in TTP2 450sqm

18m
25m
450m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,500/Month$5.55/m²
Commercial Plot for Rent in Toul Tom Poung 1
2

Commercial Plot for Rent in Toul Tom Poung 1

8m
25m
200m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,000/Month
Land for Rent Toul Tumpung
1

Land for Rent Toul Tumpung

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,500/Month
ដីជួលនៅជិតផ្សារទួលទំពូង
3

ដីជួលនៅជិតផ្សារទួលទំពូង

600m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,500/Month
ដីជួលនៅជិតស្ថានទូតចិន
3

ដីជួលនៅជិតស្ថានទូតចិន

545m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$2,500/Month
ដីសម្រាប់លក់ ទួលទំពូងទី២
3

ដីសម្រាប់លក់ ទួលទំពូងទី២

470m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,000/Month
ដីជួល ល្អសម្រាប់បេីក លក់ កាហ្វេ
4

ដីជួល ល្អសម្រាប់បេីក លក់ កាហ្វេ

367m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$900/Month
Commercial Land for Rent on Norodom Blvd
4

Commercial Land for Rent on Norodom Blvd

1,300m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$12,000/Month
ដី សំរាប់ជូល ទីតាំង កណ្តាលក្រុង ជិតផ្សារដើមថ្កូវ
8

ដី សំរាប់ជូល ទីតាំង កណ្តាលក្រុង ជិតផ្សារដើមថ្កូវ

446m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$900/Month
ដីជួលជិតរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវ
3

ដីជួលជិតរង្វង់មូលផ្សារដើមថ្កូវ

420m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,500/Month
ដីជួលនៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវព្រះមុនីវង្ស

300m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$1,550/Month
For Rent
7

For Rent

600m²

Saensokh, Phnom Penh

$2,400/Month
ដីជួលលើផ្លូវ468
3

ដីជួលលើផ្លូវ468

810m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,500/Month
ដីសម្រាប់ជួលនៅកោះពេជ្រ - Land for Rent in Koh Pich
3

ដីសម្រាប់ជួលនៅកោះពេជ្រ - Land for Rent in Koh Pich

741m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$5,181/Month
Land For Rent- Chamkarmon Phsa Derm Tkov
4

Land For Rent- Chamkarmon Phsa Derm Tkov

700m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$5,500/Month
660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn
4

660 sqm Land For Rent in Khan Chamkamorn

20m
33m
660m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$3,200/Month$4.84/m²
ដីជួលនៅលើផ្លូវ50ម៉ែត្រ ជាប់បុរីម៉េង ហួត 50ម៉ែត្រ
3

ដីជួលនៅលើផ្លូវ50ម៉ែត្រ ជាប់បុរីម៉េង ហួត 50ម៉ែត្រ

3,000m²

Dangkao, Phnom Penh

$2,700/Month
Land for Rent in Sen Sok Area
4

Land for Rent in Sen Sok Area

2,400m²

Saensokh, Phnom Penh

$2,500/Month
Commercial land for rent, just 4mns drive from Russian Market
4

26m
30m
765m²

Chamkar Mon, Phnom Penh

$5,000/Month
Prime 2000sqm Corner Land for Rent in Sen Sok District
4

Prime 2000sqm Corner Land for Rent in Sen Sok District

40m
50m
2,000m²

Saensokh, Phnom Penh

$2,500/Month