Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីលក់ 513ការ៉េ នៅក្រាំងថ្នុង

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$160,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area513m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីជាប់ផ្លូវបេតុងទល់មុខបុរី
មាន២ផ្លូវចូល

Similar Properties

ដីលក់នៅជិតបុរីElite Parkក្រាំងធ្នង់
4

ដីលក់នៅជិតបុរីElite Parkក្រាំងធ្នង់

443m²

Saensokh, Phnom Penh

$170,000
Land For Sale near Chhoukva3, Krang Thnong sensok
1

Land For Sale near Chhoukva3, Krang Thnong sensok

10m
20m
200m²

Saensokh, Phnom Penh

$130,000
ជួលឬលក់
8

ជួលឬលក់

Saensokh, Phnom Penh

$130,000
ដីលក់នៅជិតបុរីពិភពថ្មីឈូកវ៉ា2
4

ដីលក់នៅជិតបុរីពិភពថ្មីឈូកវ៉ា2

528m²

Saensokh, Phnom Penh

$180,000
ដីកែង(14x20)នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែង(14x20)នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

279m²

Saensokh, Phnom Penh

$135,000
ដីលំនៅដ្ឋាន លក់ វៃដូរផ្ទះ
3

ដីលំនៅដ្ឋាន លក់ វៃដូរផ្ទះ

400m²

Saensokh, Phnom Penh

$45,000
ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅជិតវត្តក្រាំងធ្នង់

981m²

Saensokh, Phnom Penh

$350
ដីលក់ ក្នុងបុរី អាម៉ូរី ៧មករា
7

ដីលក់ ក្នុងបុរី អាម៉ូរី ៧មករា

200m²

Saensokh, Phnom Penh

$56,000
ដីលក់ជាប់ផ្លូវ4 នៅលើផ្លូវបេតុងឃ្មួញ
4

ដីលក់ជាប់ផ្លូវ4 នៅលើផ្លូវបេតុងឃ្មួញ

8,518m²

Saensokh, Phnom Penh

$550
ដីកែងលក់នៅក្រោយវត្តក្រាំងធ្នង់
4

ដីកែងលក់នៅក្រោយវត្តក្រាំងធ្នង់

5,041m²

Saensokh, Phnom Penh

$250
លក់តំលៃធូ
3

លក់តំលៃធូ

2,000m²

Saensokh, Phnom Penh

$220
23x45 ដីកែងជិតបុរីឈូកវ៉ា២ ផ្លូវបេតុង16m $320,000
5

23x45 ដីកែងជិតបុរីឈូកវ៉ា២ ផ្លូវបេតុង16m $320,000

981m²

Saensokh, Phnom Penh

$320,000
$350 Land 20x60 in front of Borey Piphop Phmey Chhouk Va II
3

$350 Land 20x60 in front of Borey Piphop Phmey Chhouk Va II

1,200m²

Saensokh, Phnom Penh

$350
13x55 + 4.5x37 , $570 in front of Borey Piphop Thmey Chhouk Va II
4

844m²

Saensokh, Phnom Penh

$570
លក់បន្ទាន់ 🕹📣 តំបន់ព្រលានថ្មីជិតបញ្ចប់ការសាងសង់
5

លក់បន្ទាន់ 🕹📣 តំបន់ព្រលានថ្មីជិតបញ្ចប់ការសាងសង់

9,833m²

Saensokh, Phnom Penh

$32
លក់បន្ទាន់ 🕹📣 តំបន់ព្រលានថ្មី
2

លក់បន្ទាន់ 🕹📣 តំបន់ព្រលានថ្មី

13,000m²

Saensokh, Phnom Penh

$26
ដីកែងលក់ 20x30 (សង្កាត់ក្រាំងធ្នង់)
2

ដីកែងលក់ 20x30 (សង្កាត់ក្រាំងធ្នង់)

600m²

Saensokh, Phnom Penh

$360,000
PL-016141
3

PL-016141

20m
30m
600m²

Saensokh, Phnom Penh

$750,168$1,250/m²
ដីលក់10មឺនចរចារជិតផ្សារឡាន រឺជួល 150$
4

ដីលក់10មឺនចរចារជិតផ្សារឡាន រឺជួល 150$

141m²

Saensokh, Phnom Penh

$100,000
ដីកែង(18x44)នៅសង្កាត់ក្រាំងធ្នង់
5

ដីកែង(18x44)នៅសង្កាត់ក្រាំងធ្នង់

807m²

Saensokh, Phnom Penh

$210,000
Smey