Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5

ដីលក់ នៅក្រុងសៀមរាប

Siem Reap, Siem Reap
Sale Price:
$180
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area3,325m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីសម្រាប់លក់ នៅក្រុងសៀមរាប
▶️ ទំហំដី: 3,325m2
▶️ ក្បាលដី: 32.36m
▶️ ប្រភេទ: ប្លង់រឹង (កាត់អោយ)
▶️ តម្លៃ: 180$/m2 (ចរចា)
________________________________
ពត៌មានបន្ថែមអាចទាក់ទងមក:
📨Telegram: https://t.me/Sagi_Consultant
☎️Tel: 098 903 630 / 076 776 9797

Location:
https://maps.app.goo.gl/Rm7AhTzhaZgHMPSZ8
📍ទីតាំងសក្ដានុពល: ក្បែរកន្លែងកម្សាន្ត Wake Park Cambodia, ជិតZannierភូមិបៃតងរីស៊ត, ជិតផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុងធំ……….

Similar Properties

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City
8

Land for Sale in Svay Dankum Commune, Siem Reap City

32m
102m
3,225m²

Siem Reap, Siem Reap

$190/m²
ដីលក់បន្ទាន់ ចម្ងាយ ២គីឡូម៉ែត្រប៉ុណ្ណោះ ពីផ្សារចាស់ Pup Street ក្រុងសៀមរាប
4

555m²

Siem Reap, Siem Reap

$185
Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់
5

Land for Sale ដីលក់បន្ទាន់

533m²

Siem Reap, Siem Reap

$160
ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ
4

ដីលក់2ប្លង់ជាប់គ្នា កែងផ្លូវ 15m ធ្វើរបង ចាក់ដីហើយ

1,533m²

Siem Reap, Siem Reap

$260
មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ (  57500$
8

មានដីលក់បន្ទាន់ ម្ចាស់ផ្ទាល់ ( 57500$

317m²

Siem Reap, Siem Reap

$49,500
Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area
5

Land for Sale in Siem Reap City, Sala Kamraeuk area

20m
40m
780m²

Siem Reap, Siem Reap

$195,000$250/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
7

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

18m
30m
540m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,600$390/m²
ដីលក់ 10mx35m
8

ដីលក់ 10mx35m

355m²

Siem Reap, Siem Reap

$230
Land for Sale [Available Now]
2

Land for Sale [Available Now]

216m²

Siem Reap, Siem Reap

$1.3M
ដីលក់សៀមរាប
1

ដីលក់សៀមរាប

545m²

Siem Reap, Siem Reap

$36,000
ដីសំរាប់លក់
5

ដីសំរាប់លក់

660m²

Siem Reap, Siem Reap

$750
ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប
5

ដីលក់នៅសង្កាត់ស្វាយដង្គំ ក្រុងសៀមរាប

251m²

Siem Reap, Siem Reap

$125,000
ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់
8

ដីនិងផ្ទះសំរាប់លក់

295m²

Siem Reap, Siem Reap

$210,000
ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប
8

ដីលក់នៅកន្ត្រក ក្រុងសៀមរាប

192m²

Siem Reap, Siem Reap

$25,000
ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ
5

ដី​លក់​តំបន់​កំពុង​អភិវឌ្ឍន៍​ ត្រាវកុដ្ឋ

250m²

Siem Reap, Siem Reap

$1
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

1,039m²

Siem Reap, Siem Reap

$350,000$337/m²
Land for Sale in Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Svay Dangkum area

25m
38m
934m²

Siem Reap, Siem Reap

$513,700$550/m²
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
4

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

11m
30m
447m²

Siem Reap, Siem Reap

$113,985$255/m²
ដី​លក់​ Land for sale
2

ដី​លក់​ Land for sale

10,000m²

Siem Reap, Siem Reap

$2.15M
Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area
5

Land for Sale in Siem Reap, Svay Dangkum area

45m
47m
1,792m²

Siem Reap, Siem Reap

$400,000$224/m²
Sagi Sale