Property 1
Property 2
Property 3
Property 4

ដីលក់ ជិតបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ (ចរចា)

Chbar Ampov, Phnom Penh
Sale Price:
$699
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area11,482m²
Sub Property TypeLand

Description

-មានប្លង់រឹងរួចរាល់
-ក្រោយបុរីប៉េងហួតបឹងស្នោរ500m
Telegram:077252501

Similar Properties

ដីលក់ ៤ហិចតា លើផ្លូវថៃហ្គើរ (Land 4ha Street Tiger) $175/m2
7

ដីលក់ ៤ហិចតា លើផ្លូវថៃហ្គើរ (Land 4ha Street Tiger) $175/m2

40,000m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$7M
Prime 6,369 sqm Land for Sale Along National Road 1, Khan Chbar Ampov
4

45m
140m
6,369m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$3.18M$500/m²
Small Warehouse Land Plot for Sale Along National Road 1
4

Small Warehouse Land Plot for Sale Along National Road 1

10m
30m
300m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$450,000$1,500/m²
Residential Land for Sale in Khan Chbar Ampov – Great Investment Opportunity
3

18m
26m
468m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$300,000$641/m²
ដីលក់បន្ទាន់ឈើទាលកោះក្របី
7

ដីលក់បន្ទាន់ឈើទាលកោះក្របី

930m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$88,888
Land for Sale in Prek Aeng
8

Land for Sale in Prek Aeng

757m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$150
ដីលក់នៅព្រែកឯង
4

ដីលក់នៅព្រែកឯង

444m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$55,500
ដី​ និងផ្ទះលំហែរសម្រាប់លក់​ម្តុំសាលាបង្គាញ់ព្រែកឯង​ (បន្ទាន់)​
8

970m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$260,000
ដីនិងឃ្លាំងលក់
5

ដីនិងឃ្លាំងលក់

207m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$100,000
ដីល្អសម្រាប់លក់នៅលើផ្លូវជាតិលេខ1
3

ដីល្អសម្រាប់លក់នៅលើផ្លូវជាតិលេខ1

2,990m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2.7M
ដីលក់ក្រោមទីផ្សារ
8

ដីលក់ក្រោមទីផ្សារ

214m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$100,000
ព្រែកឯងដីលក់តម្លៃល្អ
7

ព្រែកឯងដីលក់តម្លៃល្អ

Chbar Ampov, Phnom Penh

$500
ដីលក់តម្លៃល្អ
3

ដីលក់តម្លៃល្អ

Chbar Ampov, Phnom Penh

$105,000
Urgent Land or Sales 45m x 100m
1

Urgent Land or Sales 45m x 100m

4,399m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$1.27M
ដីលក់/land sale
3

ដីលក់/land sale

1,206m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$250,000
ដីលក់នៅព្រែកឯង
3

ដីលក់នៅព្រែកឯង

225m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$80,000
ដីលក់នៅព្រែកឯង
4

ដីលក់នៅព្រែកឯង

300m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$105,000
ដីលក់នៅព្រែកឯង
4

ដីលក់នៅព្រែកឯង

1,395m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$375,000
ដីលក់នៅព្រែកឯង
4

ដីលក់នៅព្រែកឯង

819m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$250,000
ភូមិគ្រឹះលក់បន្ទាន់តម្លៃធូរខ្លាំង
8

ភូមិគ្រឹះលក់បន្ទាន់តម្លៃធូរខ្លាំង

1,829m²

Chbar Ampov, Phnom Penh

$2.7M
Neth