Property 1
Property 2
Property 3
Property 4
Property 5
+3

ដីលក់ (ជិតបឹងតាមោក ព្រែកព្នៅ)

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$23,000
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area340m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់ នៅក្បែ បឹងតាមោក
ទីតាំងល្អ សំរាប់លក្ខណៈគ្រួសារ និង ផ្ទះរំហែ
ស្តិតនៅ ភូមិ ធំជើង សង្កាត់ ពញ្ញាពន់ ខណ្ឌ ព្រែកព្នៅ
ទំហំមាន ៖ 5m X 23m  តំលៃ 23,000.00 $ (ចចារ)
            15m X 23m  តំលៃ 60,000.00 $ (ចចារ)
ចុះពីផ្លូវធំ ប្រលែល១៥០ម៉ែត្រ
ឯកសារ ប្លង់រឹង
Tel: 096 9 77 77 86 , 077 696 222

Similar Properties

LAND FOR SALE
8

LAND FOR SALE

432m²

Saensokh, Phnom Penh

$25,000
Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598
7

Prime Land for Sale - 595 SQM On Street 598

8m
70m
595m²

Saensokh, Phnom Penh

$750,000$1,260/m²
Land for sale
3

Land for sale

1,900m²

Saensokh, Phnom Penh

$88,800
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

Saensokh, Phnom Penh

$850
Prime Corner Land for Sale in Khan Sen Sok
3

Prime Corner Land for Sale in Khan Sen Sok

21m
40m
586m²

Saensokh, Phnom Penh

$550,000$939/m²
ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា
8

ដីជាប់ផ្ទូវទំនប់ 7 មករា

5,000m²

Saensokh, Phnom Penh

$3M
Land Project for sale
6

Land Project for sale

7,138m²

Saensokh, Phnom Penh

$450
Prime Residential & Investment Land for Sale in Sen Sok District
10

5m
45m
255m²

Saensokh, Phnom Penh

$180,000$705/m²
Land for Sale – Ideal for Rental Hostel or Residential Near Toul Kork
5

8m
62m
496m²

Saensokh, Phnom Penh

$595,200$1,200/m²
ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី
3

ដីលក់នៅភ្នំពេញថ្មី

120m²

Saensokh, Phnom Penh

$95,000
ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់
6

ដីសម្រាប់លក់បន្ទាន់

1,320m²

Saensokh, Phnom Penh

$500
ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ
8

ដីលក់បន្ទាន់ ក្រោមទីផ្សារ នៅសែនសុខ

6,400m²

Saensokh, Phnom Penh

$250
Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok
4

Nice shape - 540 sqm land plot for sale in Khan Sen Sok

20m
27m
540m²

Saensokh, Phnom Penh

$500,000$926/m²
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

Saensokh, Phnom Penh

$550
land for sale
4

land for sale

4,388m²

Saensokh, Phnom Penh

$1,000
ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)
4

ដីទ្បូដ៏ 22*40(ម្ចាស់ផ្ទាល់ទី1)

Saensokh, Phnom Penh

$1,200
ដីសម្រាប់លក់  📍 ទីតាំង: ភ្នំពេញថ្មី (ក្បែរអូតែលDyvith)
1

ដីសម្រាប់លក់ 📍 ទីតាំង: ភ្នំពេញថ្មី (ក្បែរអូតែលDyvith)

235m²

Saensokh, Phnom Penh

$265,000
ដីលក់នៅជិតផ្សារបឹងបៃតង ( ភ្នំពេញថ្មី )
5

ដីលក់នៅជិតផ្សារបឹងបៃតង ( ភ្នំពេញថ្មី )

6,620m²

Saensokh, Phnom Penh

$450
ដីសម្រាប់លក
3

ដីសម្រាប់លក

1,379m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.35M
Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok
7

Land for sale UGENT near Chip Mong Sen Sok

586m²

Saensokh, Phnom Penh

$618,888
sarun