Property 1
Property 2
Property 3

ដីលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

Prasat Bakong, Siem Reap
Sale Price:
$321,900
Updated At:Mar 29, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area45,995m²
Sub Property TypeLand

Description

🏞️ ដីលក់ជិតផ្លូវ6A
ទំហំ 45,995m² (4.6 ហិកតា)  ផ្លូវរដ្ឋមុខក្រោយដី
ផ្លូវមុខចូលដី 15ម ផ្លូវក្រោយ 8ម ។

ទីតាំង៖ ភូមិត្រពាំងថ្នល់, ឃុំកន្ទ្រាំង, ស្រុកប្រាសាទបាគង 

📌 លក្ខណៈពិសេស៖

✅ ដីស្រះ ( អាចអភិវឌ្ឍន៍ជារមនីយដ្ឋានលើទឹក , អាចចាក់ដីបំពេញបាន រឺ ទិញទុកចំណេញច្រើន)

✅ ជិតផ្លូវជាតិលេខ៦ (ងាយស្រួលដឹកជញ្ជូន) 

✅ ចម្ងាយត្រឹមតែ ១០នាទីពីប្រាសាទបាគង 

✅ ក្បែរផ្លូវចូលព្រលានយន្តហោះសៀមរាបថ្មី

✅ ជិតសារះមន្ទីជាតិមីនកម្ពុជា

✅ ជិតគំរោងបុរី Dream Ville

✅ ជិតផ្លូវក្រវ៉ាត់ក្រុង

💰 តម្លៃ៖ 7$/1m² (ចរចា)
☎️ទាក់ទង៖ 017 403 204
                   010 90 78 90

Similar Properties

ដីជិតផ្លូវប្រលានយន្តហោះថ្មីសៀមរាប
2

ដីជិតផ្លូវប្រលានយន្តហោះថ្មីសៀមរាប

10,000m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$13
សៀមរាប
8

សៀមរាប

610m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$180
ដីកែងលើផ្លូវប្រលានថ្មី សៀមរាប
6

ដីកែងលើផ្លូវប្រលានថ្មី សៀមរាប

3,500m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$45
ដីលក់ ក្រុងសៀមរាប ផ្សារអង្រ្គង
8

ដីលក់ ក្រុងសៀមរាប ផ្សារអង្រ្គង

20,000m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$50
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
5

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

Prasat Bakong, Siem Reap

$20,000
ដីលក់ សៀមរាប
5

ដីលក់ សៀមរាប

22,900m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$30
ដីលក់តំលៃល្អ (ម្ចាស់ផ្ទាល់)(ចចា)
7

ដីលក់តំលៃល្អ (ម្ចាស់ផ្ទាល់)(ចចា)

170m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$42,000
ដីលក់បន្ទាន់ (ជិតផ្លូវព្រលានយន្តហោះថ្មី)
5

ដីលក់បន្ទាន់ (ជិតផ្លូវព្រលានយន្តហោះថ្មី)

37,515m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$9
លក់តំលៃក្រោមទីផ្សារ 35$
8

លក់តំលៃក្រោមទីផ្សារ 35$

3,000m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$35
ដីលក់
3

ដីលក់

640m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$40
068: ដីក្រុងសៀមរាប 10x 20
4

068: ដីក្រុងសៀមរាប 10x 20

199m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$30,000
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
7

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

8,342m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$15
ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%
4

ដីលក់ ម្ចាស់ត្រូវការលុយបន្ទាន់ តម្លៃកក្រោមទីផ្សារច្រើន%

642m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$68,999
ដីលក់បន្ទាន់
1

ដីលក់បន្ទាន់

100m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$16,500
សង្កាត់​ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា​ 12x85m
3

សង្កាត់​ជ្រាវ ផ្លូវតុលាកា​ 12x85m

1,009m²

Siem Reap, Siem Reap

$299,500
Very good location land to sell very urgent
7

Very good location land to sell very urgent

3,325m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$41,000$12.33/m²
Land for sale in Siem reab លក់ខាត
5

Land for sale in Siem reab លក់ខាត

465m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$67,400$145/m²
Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ
1

Land for sale (ដីលក់ប្រញ៉ាប់):ចរចារ

932m²

Prasat Bakong, Siem Reap

$93,200$100/m²
ដីលក់
7

ដីលក់

Prasat Bakong, Siem Reap

$80
ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ
7

ដីលក់បន្ទាន់តម្លៃក្រោមទីផ្សារ

Prasat Bakong, Siem Reap

$16
May Ya