Property 1

ដីលក់នៅអុីអន២

Saensokh, Phnom Penh
Sale Price:
$991,800
Updated At:Mar 28, 2026
Property Code:

Land Specification

Land Area551m²
Sub Property TypeLand

Description

ដីលក់​ ទំហំ​  20x30​ .  1800$/m2.   ដីនៅកែង

Similar Properties

Land for sale ដីលក់
6

Land for sale ដីលក់

748m²

Saensokh, Phnom Penh

$900,000
Land for Sale
5

Land for Sale

600m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.06M
Good land plot for sale in Phnom Penh Thmei
1

Good land plot for sale in Phnom Penh Thmei

25m
25m
631m²

Saensokh, Phnom Penh

$950,000
Premium 625sqm Land with Residence for Sale in Phnom Penh Thmey
2

25m
25m
625m²

Saensokh, Phnom Penh

$900,000
Residential Land For Sale at Sen Sok 600 sqm
2

Residential Land For Sale at Sen Sok 600 sqm

20m
30m
600m²

Saensokh, Phnom Penh

$900,000$1,500/m²
The best land in Phnom Penh Thmei
1

The best land in Phnom Penh Thmei

14m
38m
700m²

Saensokh, Phnom Penh

$850,000
ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីអាជីវកម្មកែងលក់ជិតផ្សារបឹងបៃតង

647m²

Saensokh, Phnom Penh

$850
ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង
2

ដីលក់ ជិតផ្សារបឹងបៃតង

6,218m²

Saensokh, Phnom Penh

$550
ដីលក់ នៅជាប់ទីលាន Grand PP Golf Club
3

ដីលក់ នៅជាប់ទីលាន Grand PP Golf Club

800m²

Saensokh, Phnom Penh

$1.28M
ដីសំរាប់លក់នៅក្បែរបុរីពិភពថ្មីផ្សារឈូកមាស
2

ដីសំរាប់លក់នៅក្បែរបុរីពិភពថ្មីផ្សារឈូកមាស

200m²

Saensokh, Phnom Penh

$150,000
⚡️ដីសម្រាប់លក់ទីតាំងស្ថិតនៅ សង្កាត់គោកឃ្លាង ខណ្ឌសែនសុខ រាជធានីភ្នំពេញ
1

Saensokh, Phnom Penh

$450
ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតពេទ្យOrchidសែនសុខ
5

ដីអាជីវកម្មលក់នៅជិតពេទ្យOrchidសែនសុខ

964m²

Saensokh, Phnom Penh

$790
ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់ខ្លាំង
7

ផ្ទះល្វែងលក់បន្ទាន់ខ្លាំង

68m²

Saensokh, Phnom Penh

$115,000
ដី​ និងឃ្លាំងលក់បន្ទាន់​
3

ដី​ និងឃ្លាំងលក់បន្ទាន់​

2,406m²

Saensokh, Phnom Penh

$365
ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង
4

ដីលក់(40x30)នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង

1,216m²

Saensokh, Phnom Penh

$470,000
ដីលក់ខ្នាត 7x14m price 77000 សាកសម យកសង់វីឡា
8

ដីលក់ខ្នាត 7x14m price 77000 សាកសម យកសង់វីឡា

98m²

Saensokh, Phnom Penh

$77,000
ដីលក់នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង
5

ដីលក់នៅក្រោយផ្សារបឹងបៃតង

609m²

Saensokh, Phnom Penh

$160,000
⚡️ដីសម្រាប់លក់​ នៅភ្នំពេញថ្មី​ ជិតផ្លូវហាណូយ​ ខណ្ឌ​សែនសុខ​ រាជធានីភ្នំពេញ​
1

971m²